• 10264748_822059774604830_3912143741260997875_n.jpg
  • 10344768_822059894604818_2805199547260964303_n.jpg
  • 10401190_822059601271514_6646427252262270698_n.jpg
  • 12376788_822060114604796_5857837331772204760_n.jpg
  • 12794445_822060251271449_3042249421977027752_n.jpg
  • 12795284_822059614604846_5018524426111728717_n.jpg
  • 12795351_822059977938143_3378592689656419577_n.jpg
  • 12799084_822059757938165_1205569336601753193_n.jpg
  • 12799124_822060201271454_5834549160667111684_n.jpg
  • 12799132_822060031271471_354341653690344329_n.jpg
  • 12801398_822059567938184_423794478727605168_n.jpg
  • 12801490_822060011271473_3524789411464984416_n.jpg
  • 12802859_822059644604843_8300220741798555153_n.jpg
  • 12802868_822060374604770_4574100638653514365_n.jpg
  • 12805905_822060211271453_2042613160410572747_n.jpg
  • 12814363_822059877938153_1369269862237482666_n.jpg
  • 12832436_822059907938150_3965162970752319310_n.jpg

Euroopa U17 edetabel

Eile avaldas Euroopa Sulgpalliliit Euroopa U17 edetabeli.
Tabelit näeb siit.

Balti Seenioride MV tulemused

Laupäeval 21. mail toimusid Kaunases Balti Seenioride MV.

Tulemused on välja toodud vanusegruppide kaupa:
30+
NP saavutasid teise koha Elina Elkind ja Kristi Kuuse.
SP saavutasid teise koha Andreas Leimann ja Elina Elkind.

35+
NÜ võitis esimese koha Külle Laidmäe
MP võitsid kolmanda koha Andreas Leimann ja Leonard Pikhof.
NP võitsid esimese koha Kati Kraaving ja Kairi Teeväli.
SP võitsid esimese koha Indrek Tarto ja Kairi Teeväli.

40+
MÜ Indrek Tarto, tulemuseks teine koht.
MP Raul Linnamägi ja Toomas Vallikivi, tulemuseks esimene koht ja Igor Sharabanovi ja Anatoli Utemovi tulemuseks teine koht.
SP Toomas Vallikivi ja Triinu Tombak, tulemuseks esimene koht. Loe edasi

GP finaali tulemused

Laupäeval, 21. mail toimus GP finaal.

Naiste üksikmängu võitis Getter Saar alistades Kati-Kreet Marrani tulemusega 23-21; 21-19.
Meeste üksikmängus tuli võitjaks Rainer Kaljumäe, kes võitis Mihkel Laanest tulemusega 21-15; 21-18.
Naiste paarismängus olid parimad Kati-Kreet Marran ja Sale-Liis Teesalu võites Laura Kaljuranda ja Kertu Margust tulemusega 21-11; 21-17.
Meeste paarismängus olid võitmatud Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner, kes alistasid Rainer Kaljumäe ja Mikk Õunmaa tulemusega 21-10; 21-17.
Segapaarismängu võitsid Kristjan Kaljurand ja Laura Kaljurand tulemusega 21-13; 14-21; 21-19, mistõttu Raul Käsner ja Helina Rüütel pidid leppima teise kohaga.

Thomas Cupi võitis Taani

15. – 22. mai toimus Hiinas Thomas & Uber Cup.
Thomas Cupi finalis läksid vastamisi Taani ja Indoneesia.
Taani alistas Indoneesia 3:2, mis tähendab, et esimest korda võitis Thomas Cupi Euroopa riik.
Võiduhetke Taani televisioonist saab vaadata siit.
3. – 4. olid Korea ja Malaisia.

Uber Cupi võistlustel suuri üllatusi polnud.
Hiina võitis esimese koha, teisele kohale tuli Korea ning 3. – 4. olid India ja Jaapan.

GP finaali tabel ja ajakava

Laupäeval toimub GP finaal, mis on ühtlasi ka viimane võistlus sel hooajal.
Finaal toimub Lasnamäe Sulgpallihallis ja esimene mäng algab kell 10.

Tabelid ja ajakava leiad siit.

Eesti noorte tulemused Saksamaa turniiril

14.-16.05 leidis Hamburgi äärelinnas aset rahvusvaheline noortevõistlus Victor Junior International Cup 2016, kus osales 430 noorsportlast Saksamaalt, Taanist ja Eestist.

MÜ U15A saavutas teise koha Hans-Kristjan Pilve ja 3/4 koha Artur Ajupov.
NÜ U17A grupis võitis esimese koha Mari Ann Karjus.
MP U17A Aleksander Baxarov ja Hans-Kristjan Pilve tulid oma grupis esimesele kohale ning Alexander Raudsepp ja Robert Sokman mängisid end 3/4 kohale.
NP U17A Viktoria Korobova ja Merit Mägi jõudsid 3/4 kohale.
U15A segapaarismängus saavutasid Hans-Kristjan Pilve ja Arina Krõlova teise koha.

NP U15A 5/8 kohale mängis end Eesti-Taani segapaar koosseisus Sarah Kjær ja Arina Krõlova.
MÜ U17A grupis jõudis Aleksander Bazanov 5/8 ja Alexander Raudsepp ja Robert Sokman 9/16 kohale.