Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
White Stripe Element

Leia klubi

Asimuut

Kivila 13-129, Tallinn 13813

Kontakt: Anatoli Utemov
Tel: +372 5032955
Email: badminton@azimuut.ee

Kiili Sulgpalliklubi

Lähtse küla, Jaagu talu, Kiili vald

Kontakt: Aare Luigas,
Tel: +372 5137378
Email: alcatronix@gmail.com

Nõo Sulgpalliklubi

Kalju Aigro tn. 1, Nõo, Tartumaa

Kontakt: Mart Mäerand
Tel: +372 56685268
Email: mart.maerand@gmail.com

http://ajaveeb.nsk.ee/

Treenerid

  • Mart Mäerand
    7 kategooria

Treeningrühmad

  • Lapsed 7-16. a.
  • Täiskasvanud harrastajad

Omniva Spordiklubi

Pallasti 28, Tallinn

Kontakt: Indrek Raig
Tel: +372 5208635
Email: indrek.raig@omniva.ee

Pärnu Spordikool

Riia mnt 129, Pärnu

Kontakt: Anneli Kõrge
Tel: +372 58226877
Email: annelikorge@hot.ee

Pärnu Sulgpalliklubi

Kastani põik 21-2, Pärnu 80020

Kontakt: Anneli Kõrge
Tel: +372 58226877
Email: annelikorge@hot.ee

Puhja Sulgpall

Viljandi tee 32-7, Puhja 61310

Kontakt: Ardo Rõõm
Tel: +372 53457178
Email: ardo.room@mail.ee

Rahvaspordiklubi Kuuse

Kuuse 39, Laagri

Kontakt: Linda Roop
Tel: +372 5089954
Email: kuuseklubi@kuuseklubi.ee

Rakvere Sulgpalliklubi

Side 4/2, Rakvere

Kontakt: Erkki Valmra
Tel: +372 5235325
Email: rakveresulgpall@gmail.com

Treenerid

  • Erkki Valmra

Treeningrühmad

  • Lapsed 8-16. a.
  • Täiskasvanud harrastajad

Sarv

Vindi tee 8, Saku vald, 75501

Kontakt: Henn Sarv
Tel: +372 5138100
Email: henn@sarv.ee

Sulgpalliklubi Drive

Oblika tee 83, Tallinn

Kontakt: Aigar Tõnus
Tel: +372 56902481
Email: aigartonus@hotmail.com

www.sulgpallitrenn.ee

Treenerid

  • Aigar Tõnus
    7 kategooria
  • Jüri Tarto
    6 kategooria

Treeningrühmad

  • Täiskasvanud algajad
  • Täiskasvanud harrastajad
  • Täiskasvanud edasijõudnud
  • Täiskasvanud tippsportlased

Sulgpalliklubi Fookus

Sõjakooli 10, Tallinn

Kontakt: Karl-Rasmus Pungas
Tel: 55936888
Email: info@skfookus.ee

https://www.facebook.com/skfookus/

Treenerid

  • Karl-Rasmus Pungas
    5 kategooria
  • Rainer Terras
    5 kategooria
  • Kaisa Simon 
    5 kategooria
  • Hedda-Maret Eenmaa
    4 kategooria
  • Kathy-Karmen Kale
    3 kategooria
  • Silva Lips
  • Sander Riigor
  • Dennis Kumar

Treeningrühmad

  • Lapsed 7-18. a.
  • Täiskasvanud algajad
  • Täiskasvanud harrastajad
  • Täiskasvanud edasijõudnud
  • Täiskasvanud tippsportlased

Sulgpalliklubi Smash

Osmussaare 7, 13619 Tallinn (Tallink Tennisekeskus)

Kontakt: Alan Heinluht
Tel: +372 55641299
Email: smash.sulgpalliklubi@gmail.com

Sulgpalliklubi Superseeniorid

Sõpruse pst 186-36, Tallinn

Kontakt: Jüri Veerits
Email: juri.veerits@taltech.ee

Sulgpalliklubi Triiton

Koidula 17, Tartu

Kontakt: Mart Siliksaar
Tel: +372 5148121
Email: triiton@hot.ee

Tallinna Spordiselts Kalev

Pärnu mnt.41, Tallinn 10119

Kontakt: Vahur Lukin
Tel: +372 5019248
Email: vahur.lukin@gmail.com

Tallinna Sulgpallikeskus

Punane 69 A 13619 Tallinn

Kontakt: Alfred Kivisaar
Tel: +372 56605764
Email: alfred@sulgpallikeskus.ee

Tallinna Sulgpalliklubi

Punane 69 A 13619 Tallinn

Kontakt: Külle Laidmäe
Tel: +372 5047197
Email: kylle.laidmae@gmail.com

Treeningrühmad

  • Täiskasvanud harrastajad

Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi

Männiliiva tänav 7, Tallinn

Kontakt: Tanel Tenso
Tel: +372 5576164
Email: tanel.tenso@mail.ee

Tartu Spordiselts Kalev

Turu 8 Tartu, 51014

Kontakt: Raido Mägi
Tel: +372 7442124
Email: tartukalev@eestikalev.ee

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Ujula 4, Tartu 51008

Kontakt: Heiki Sorge
Tel: +372 56463609
Email: heiki.sorge@mail.ee

www.sport.ut.ee

Treenerid

  • Heiki Sorge
    7 kategooria
  • Helen Kaarjärv
    5 kategooria

Treeningrühmad

  • Lapsed 7-19. a.
  • Täiskasvanud harrastajad

Tondiraba Sulgpalliklubi

Tondiraba 11, Tallinn

Kontakt: Kristo Kasela
Tel: +372 56242282
Email: info@sulgpallikool.ee

www.sulgpallikool.ee

TREENERID

  • Kristo Kasela
    5 kategooria
  • Tauno Tooming
    4 kategooria

TREENINGRÜHMAD

  • Täiskasvanud algajad
  • Täiskasvanud harrastajad
  • Täiskasvanud edasijõudnud
  • Täiskasvanud tippsportlased

Tondiraba Sulgpallikool

Tondiraba 11, Tallinn

Kontakt: Kristo Kasela
Tel: +372 56242282
Email: info@sulgpallikool.ee

www.sulgpallikool.ee

Treenerid

  • Kristo Kasela
    5 kategooria
  • Tauno Tooming
    4 kategooria
  • Anne Mobel
    3 kategooria

Treeningrühmad

  • Lapsed 4-19. a.

Ulsans SK

Väike-Paala tn 1, Tallinn

Kontakt: Tatjana Zubenok
Tel: +372 55964958
Email: mail@ulsans.ee

US Tenniseakadeemia

Sõjakooli 10, Tallinn

Kontakt: Karl-Rasmus Pungas
Tel: +372 55936888
Email: rasmus@usta.ee

https://goldenclub.ee/tondi/us-tenniseakadeemia/

Treenerid

  • Karl-Rasmus Pungas
    5 kategooria
  • Tiina Nukk
    5 kategooria
  • Kaisa Simon
    5 kategooria
  • Kathy-Karmen Kale
    3 kategooria
  • Hanna Odras

Treeningrühmad

  • Lapsed 4-7. a.
  • Lapsed 7-18. a.

Valge Hani

Öökulli 6-7, Valtu küla, Rapla vald 79531

Kontakt: Ülle Laasner
Tel: +372 5284090
Email: hanivalge@gmail.com 

www.valgehani.ee

Treenerid

  • Editha Schmalz
  • Raul Must
  • Ülle Laasner
  • Riho Rüüson

Treeningrühmad

  • Lapsed 6-16. a.
  • Täiskasvanud algajad
  • Täiskasvanud harrastajad
  • Täiskasvanud edasijõudnud

Veeriku Badminton

Näituse tn 33, Tartu

Kontakt: Indrek Küüts
Tel: +372 53466348
Email: ints56@hotmail.com 

Viimsi Sulgpalliklubi

Oblika tee 83, Tallinn

Kontakt: Aigar Tõnus
Tel: +372 56902481
Email: aigartonus@hotmail.com

www.sulgpallitrenn.ee

Treenerid

  • Aigar Tõnus
    7 kategooria
  • Jüri Tarto
    6 kategooria
  • Melissa Mazurtšak
    5 kategooria
  • Rainer Terras
    5 kategooria

Treeningrühmad

  • Lapsed
  • Täiskasvanud

Võru Sulgpalliklubi

Jaama tn 18a-5, Võru

Kontakt: Riina Täht
Tel: +372 58547015
Email: vorusulgpall@gmail.com 

https://www.facebook.com/vorusulgpalliklubi

Treenerid

  • Riina Täht
    5 kategooria
  • Helin Külm
    4 kategooria
  • Kerli Tallo
    3 kategooria

Treeningrühmad

  • Lapsed 6-17. a.
  • Täiskasvanud algajad
  • Täiskasvanud edasijõudnud

Otsi maakonna järgi

Harjumaa
Lääne-Virumaa
Pärnumaa
Raplamaa
Tartumaa
Võrumaa