fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
White Stripe Element

Harrastuskalender
2019/20

Filtreeri kuude kaupa
2019
Okt
Nov
Dets
2020
Jaan
Veebr
Märts
Mai
Juuni

Oktoober

Star Icon

Sulesellid I

05.10.2019
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
A-D liiga, Lasteturniir, üksikmäng U-11 vanuseklass
Star Icon

Tondiraba Sulelised I

19.10.2019
Location IconTallink Tennisekeskus
Lasteturniir, üksikmäng I-IV liiga
Star Icon

Ema-Isa-Laps

20.10.2019
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
A, B, C

November

Star Icon

Tondiraba Sulelised II

16.11.2019
Location IconTallink Tennisekeskus
Lasteturniir, üksikmäng U-11 vanuseklass
Star Icon

Sulesellid II

30.11.2019
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
A-D liiga, Lasteturniir, üksikmäng U-11 vanuseklass
Star Icon

Rapla Valge Hane paarismängu turniir

30.11.2019
Location IconSadolin Spordihoone
I-IV liiga

Detsember

Star Icon

Tondiraba Sulelised III

14.12.2019
Location IconTallink Tennisekeskus
Lasteturniir, üksikmäng I-IV liiga
Star Icon

Pekiturniir

26.12.2019
Location IconJüri Spordihoone
Paarismäng kahes tugevusgrupis

Jaanuar

Star Icon

Uusaastaturniir

01.01.2020
Location IconJüri Spordihoone
Paarismäng kahes tugevusgrupis
Star Icon

Sulesellid III

25.01.2020
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
A-D liiga, Lasteturniir, üksikmäng U-11 vanuseklass

Veebruar

Star Icon

Tondiraba Sulelised IV

08.02.2020
Location IconTallink Tennisekeskus
Lasteturniir, üksikmäng I-IV liiga
Star Icon

Sulgpalli Liivaturniir

22.02.2020
Location IconTeras Beach Tallinn
Paarismäng kahes tugevusgrupis

Märts

Star Icon

Tondiraba Sulelised V

07.03.2020
Location IconTallink Tennisekeskus
Lasteturniir, üksikmäng I-IV liiga
Star Icon

VI Muruturniir – JÄÄB ÄRA

14.03.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
A-D liiga
Star Icon

Eestimaa Spordiliit Jõud võistkondlikud meistrivõistlused – JÄÄB ÄRA

21.03.2020
Location IconNõo
Üksik- ja segapaarismäng kahes tugevusgrupis
Star Icon

Sulesellid IV-JÄÄB ÄRA

28.03.2020
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
A-D liiga, Lasteturniir, üksikmäng U-11 vanuseklass
Star Icon

Kagu-Eesti Sulgpalliturniir-JÄÄB ÄRA

28.03.2020
Location IconVõru Spordikeskus
Esi-IV liiga

Mai

Star Icon

Ettevõtete Sulgpall – JÄÄB ÄRA

01.05.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
Üksik-ja paarismäng kahes tugevusgrupis
Star Icon

Tondiraba Sulelised VI – JÄÄB ÄRA

02.05.2020
Location IconTallink Tennisekeskus
Lasteturniir, üksikmäng I-IV liiga
Star Icon

Sulesellid V – JÄÄB ÄRA

09.05.2020
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
A-D liiga, Lasteturniir, üksikmäng U-11 vanuseklass
Star Icon

Eesti Üliõpilaste 2020. a. Meistrivõistlused Sulgpallis – JÄÄB ÄRA

10.05.2020
Location IconTartu, A Le Coq Spordimaja

Juuni

Star Icon

Kes võidab üksikus?

06.06.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
üksikmäng I-IV liiga
Registeerimine kuni 05.06
Star Icon

Mahlamütside turniir

13.06.2020
Location IconJüri Spordihoone
Paarismäng kahes tugevusgrupis