fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2026
White Stripe Element

Harrastuskalender
2023/24

Filtreeri kuude kaupa
2023
Aug
Sept
Okt
Nov
Dets
2024
Jaan
Veebr
Märts
Apr
Mai
Juuni
Juuli

August

Star Icon

Pärnu Segapaarismänguturniir

05.08.2023
Location IconPärnu Ülejõe Kooli võimla
I-IV liiga
Star Icon

SuveSulka 3 segapaarismängud

04.08.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Registeerimine kuni 01.08

September

Star Icon

City Clinics Laste Paarismänguturniir

17. --- 17.09.2023
Location IconVariku Spordihoone
Star Icon

Sulelised I

23.09.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Lasteturniir
Star Icon

RahvaSulka I

24.09.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Star Icon

Veeriku Lasteturniir I Etapp

30.09.2023
Location IconVeeriku Spordikeskus

Oktoober

Star Icon

Sulelised II

14.10.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Lasteturniir
Star Icon

LI-NING Laste üksikmänguturniir

14. --- 15.10.2023
Location IconNET Spordihall
Star Icon

Sulesellid

28.10.2023
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
Lasteturniir
Star Icon

Veeriku Lasteturniir II Etapp

28.10.2023
Location IconVeeriku Spordikeskus
Star Icon

Ema-Isa-Laps

29.10.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus

November

Star Icon

City Clinics Laste paarismänguturniir

04. --- 05.11.2023
Location IconNET Spordihall
Star Icon

LI-NING Laste üksikmänguturniir

11. --- 12.11.2023
Location IconNET Spordihall
Star Icon

Paaris ja segapaarismänguturniir

11.11.2023
Location IconVariku Spordihoone
Star Icon

RahvaSulka II

12.11.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Star Icon

Sulesellid

25.11.2023
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
Lasteturniir
Registeerimine kuni 21.11
Star Icon

Veeriku Lasteturniir III Etapp

25.11.2023
Location IconVeeriku Spordikeskus
Star Icon

EMA-ISA-LAPS

26.11.2023
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
Lasteturniir, Paarismäng
Registeerimine kuni 22.11

Detsember

Star Icon

Sulesellid

16.12.2023
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
Lasteturniir
Registeerimine kuni 12.12
Star Icon

LI-NING Laste üskikmänguturniir

16. --- 17.12.2023
Location IconNET Spordihall
Star Icon

Veeriku Lasteturniir IV Etapp

16.12.2023
Location IconVeeriku Spordikeskus
Star Icon

RahvaSulka III

17.12.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Star Icon

Valge Hane Turniir 2023

17.12.2023
Location IconMärjamaa Valla Spordikeskus
Star Icon

Sulelised III

28.12.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Lasteturniir

Jaanuar

Star Icon

Sulesellid

27.01.2024
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
Lasteturniir
Registeerimine kuni 23.01
Star Icon

LI-NING Laste üskikmänguturniir

27. --- 28.01.2024
Location IconNET Spordihall
Star Icon

Paaris- ja segapaarismänguturniir harrastajatele

27.01.2024
Location IconTartu Variku Spordihoone
Registeerimine kuni 22.01
Star Icon

RahvaSulka IV

28.01.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus

Veebruar

Star Icon

City Clinics Laste paarismänguturniir

10. --- 11.02.2024
Location IconNET Spordihall
Star Icon

Sulelised IV

11.02.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Lasteturniir
Star Icon

LI-NING Laste üskikmänguturniir

17. --- 18.02.2024
Location IconNET Spordihall

Märts

Star Icon

Sulesellid

02.03.2024
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
Lasteturniir
Registeerimine kuni 27.02
Star Icon

Sega- ja paarismänguturniir harrastajatele

02.03.2024
Location IconVariku Spordihoone
Registeerimine kuni 26.02
Star Icon

RahvaSulka V

03.03.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Registeerimine kuni 28.02
Star Icon

Muruturniir X

16.03.2024
A, B, C
Registeerimine kuni 12.03
Star Icon

LI-NING Laste üskikmänguturniir

16. --- 17.03.2024
Location IconNET Spordihall
Star Icon

Viljandi Suled

16.03.2024
Location IconViljandi Spordihoone
Registeerimine kuni 12.03
Star Icon

Pereturniir EMA-ISA-LAPS

23.03.2024
Location IconVariku Spordihoone
Registeerimine kuni 21.03
Star Icon

Ema-Isa-Laps

24.03.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Registeerimine kuni 20.03
Star Icon

Sulelised V

31.03.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Lasteturniir
Registeerimine kuni 26.03

Aprill

Star Icon

LI-NING Laste üskikmänguturniir

06. --- 07.04.2024
Location IconNET Spordihall
Star Icon

City Clinics Laste paarismänguturniir

06. --- 07.04.2024
Location IconNET Spordihall
Star Icon

Paarismänguturniir Jõgeva kevad 2024

13.04.2024
Location IconJõgeva
Registeerimine kuni 08.04
Star Icon

Veeriku lasteturniir IV etapp

20.04.2024
Location IconVeeriku Spordikeskus
Star Icon

Laste üksikmänguturniir Võru Open 2024

27.04.2024
Location IconVõru
Registeerimine kuni 19.04
Star Icon

Sega- ja paarismänguturniir harrastajatele

27.04.2024
Location IconA.Le Coq Spordihoone
Registeerimine kuni 23.04

Mai

Star Icon

Sulesellid

04.05.2024
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
Lasteturniir
Registeerimine kuni 30.04
Star Icon

LI-NING Laste üskikmänguturniir

25. --- 26.05.2024
Location IconNET Spordihall
Star Icon

Veeriku lasteturniir V etapp

25.05.2024
Location IconVeeriku Spordikeskus
Star Icon

RahvaSulka VI

26.05.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Registeerimine kuni 22.05

Juuni

Star Icon

Sulelised VI

01.06.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Lasteturniir
Registeerimine kuni 28.05
Star Icon

Pärnu linna lahtised meistrivõistlused 2024

07. --- 08.06.2024
Location IconPärnu Spordihall
Registeerimine kuni 03.06
Star Icon

SuveSulka I üksikmängud

16.06.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Registeerimine kuni 13.06

Juuli

Star Icon

SuveSulka II paarismängud

21.07.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
Registeerimine kuni 18.07