fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2026
White Stripe Element

ESL liikmemaks ja litsentsitasu

1. Liikmemaks

1.1 Liikmemaksu tasuvad Eesti Sulgpalliliidu (Liit) liikmed tulenevalt Liidu põhikirjast. Liikmemaksu tasumine on eelduseks Liidu liikmeks olemiseks.

1.2 Liikmemaksu tasuvad Lliidu liikmed kord aastas.

1.3 Liikmemaksu arvestatakse Liitu kuuluva juriidilise isiku (liige) kõigi füüsilisest isikust liikmete arvu põhjal.

1.4 Oma täieliku liikmete nimekirja esitab Liidu liige kord aastas hiljemalt 1. aprilliks.

1.5 Liikmemaksu ei arvestate nende isikute pealt, kes on vastava kalendriaasta 1. jaanuari seisuga 10. aastased ja nooremad või 63. aastased ja vanemad.

1.6 Liikmemaksu suurus ühe isiku kohta on 16 eurot.

1.7 Liidu liikmetele, kelle liikmete arv on 50-99, on aastamaks 660 eurot

1.8 Liidu liikmetele, kelle liikmete arv on 100 ja rohkem, on aastamaks 1200 eurot.

1.9 Kui Liidu liige soovib oma uusi füüsilisest isikust liikmeid lisada Liidu liikmete nimekirja väljaspool kord aastas liikmete nimekirja esitamist, tuleb sellest kirjalikult Liitu teavitada. Kui lisamistaotlus tehakse enne 31. detsembrit tuleb tasuda uue liikme lisamise eest aastamaks vastava kalendriaasta eest.

1.10 Kui Liiduga liitub uus liige, peab ta esitama koos liitumisavaldusega oma liikmete nimekirja. Kui liige on esitanud liitumistaotluse enne 30. juunit, tasutakse esimene liikmemaks samal kalendriaastal. Kui liitumistaotlus esitatakse 1. juulil või hiljem tasutakse esimene liikmemaks järgmisel kalendriaastal.

2. Litsentsitasu

2.1 Eest Sulgpalliliidu litsents tõendab, et litsentsi omanik tunneb ning on võtnud endale kohustuse täita Rahvusvahelise Sulgpalliliidu (BWF) ja Eesti Sulgpalliliidu võistlusreegleid.

2.2 Liidu litsents on kohustuslik kõigile, kes võistlevad Liidu võistluskalendrisse kuuluvatel võistlustel.

2.3 Litsents on ühekordne. Litsents omandatakse igaks Liidu võistluskalendri võistlusel osalemiseks ja kehtib sellel võistlusel osalemiseks.

2.4 Liidu liikmetele on litsents 4 eurot ning sisaldub võistluse osavõtumaksus. Võistluse korraldajal ei ole õigust võistlusjuhendis välja kuulutatud osavõtutasule lisaks küsida Liidu liikmelt täiendavalt litsentsitasu tasumist. Litsents makstakse ühel võistlusel ühe korra, sõltumata mitmes mänguliigis võistleja osaleb.

2.5 Võistlejate jaoks, kes ei ole Liidu liikmete liikmed on litsentsitasu 6 eurot. Litsentsitasu tasutakse võistluste osavõtutasuga. Pool litsentsitasust sisaldub võistluse korraldaja välja kuulutatud osavõtutasus ja pool litsentsitasust on võistluste korraldajal õigus küsida lisaks. Litsents makstakse ühel võistlusel ühe korra, sõltumata mitmes mänguliigis võistleja osaleb.

2.6 Võistlejatele, kes on Liidu liikmed ja kes osalevad Noorte GP-l on litsentsitasu 2 euro. Litsentsitasu sisaldub võistluse osavõtumaksus. Võistluse korraldajal ei ole õigust võistlusjuhendis välja kuulutatud osavõtutasule lisaks küsida Liidu liikmelt täiendavalt litsentsitasu tasumist. Litsents makstakse ühel võistlusel ühe korra, sõltumata mitmes mänguliigis võistleja osaleb.

2.7 Võistlejatele, kes ei ole Liidu liikmete liikmed ja kes osalevad Noorte GP-l on litsentsitasu 4 eurot. Litsentsitasu tasutakse võistluste osavõtutasuga. Pool litsentsitasust sisaldub võistluse korraldaja välja kuulutatud osavõtutasus ja pool litsentsitasust on võistluste korraldajal õigus küsida lisaks. Litsents makstakse ühel võistlusel ühe korra, sõltumata mitmes mänguliigis võistleja osaleb.

2.8 Võistluse korraldajad tasuvad võistlusel osalemiseks ostetud litsentsitasud Liidule vastavalt võistlusele registreerunud võistlejate arvule. Liidu liikmelisuse määratlemise aluseks on Liidu liikmete esitatud liikmeskonna nimekirjad.