fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2026
White Stripe Element

Võistluskalender
2023/24

Filtreeri kuude kaupa
2023
Sept
Okt
Nov
Dets
2024
Jaan
Veebr
Märts
Apr
Mai

September

Star Icon

Hooaja avavõistlus

02.09.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Star Icon

Li-Ning Eesti SuperSeeria I

09.09.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Star Icon

Noorte GP 4

16. --- 17.09.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
U11-U19
Star Icon

Pärnu Paarismänguturniir

23.09.2023
Location IconPärnu Spordihall
M-IV liiga
Star Icon

Young Eliit Seeria I

30.09.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Star Icon

Paarissuled

30.09.2023
Location IconTÜASK
M-IV liiga

Oktoober

Star Icon

Yonex Eesti GP 1

07. --- 08.10.2023
Location IconA Le Coq Spordihoone
M-III liiga
Star Icon

Rakvere Rabak

14.10.2023
Location IconAqva Spordikeskus
M-IV liiga
Star Icon

Noorte GP-5

21. --- 22.10.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
U11-U19
Star Icon

Young Eliit Seeria II

28.10.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga

November

Star Icon

GP 2

04. --- 05.11.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-III liiga
Star Icon

Victor Cup I

11.11.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 08.11
Star Icon

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2023

18. --- 19.11.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
U11-U17
Registeerimine kuni 03.11
Star Icon

Li-Ning Eesti SuperSeeria II

25.11.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 22.11
Star Icon

Paarissuled

25.11.2023
Location IconTÜASK
M-IV liiga
Registeerimine kuni 16.11

Detsember

Star Icon

Klubide Karikas 2023

02. --- 03.12.2023
Location IconKääriku Spordikeskus
Registeerimine kuni 17.11
Star Icon

YONEX Estonian U17 International

08. --- 10.12.2023
Location IconA le Coq Spordihoone
Registeerimine kuni 07.11
Star Icon

YONEX Estonian Junior

08. --- 10.12.2023
Location IconA le Coq Spordihoone
U19
Registeerimine kuni 07.11
Star Icon

Estonian Youth International/ Noorte GP 6

08. --- 10.12.2023
Location IconA le Coq Spordihoone
U11-U15
Registeerimine kuni 13.11
Star Icon

Young Eliit Seeria III

09.12.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 05.12
Star Icon

Victor Cup II

16.12.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 13.12
Star Icon

Ulsans Christmas

23.12.2023
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 20.12

Jaanuar

Star Icon

GP 3

06. --- 07.01.2024
Location IconTÜASK
M-III liiga
Registeerimine kuni 26.12
Star Icon

YONEX Estonian International 2024

11. --- 14.01.2024
Location IconKalevi Spordihall
Star Icon

Victor Cup III

20.01.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 17.01
Star Icon

Noorte GP 1

20. --- 21.01.2024
Location IconA le Coq Spordihoone
U11-U19
Registeerimine kuni 09.01
Star Icon

Young Eliit Seeria IV

27.01.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 23.01

Veebruar

Star Icon

Eesti 60. Meistrivõistlused

01. --- 03.02.2024
Location IconNord Spordihoone
Registeerimine kuni 15.01
Star Icon

Li-Ning Eesti SuperSeeria III

10.02.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 07.02
Star Icon

GP 4

17. --- 18.02.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-III liiga
Registeerimine kuni 06.02

Märts

Star Icon

Li-Ning Eesti SuperSeeria IV

02.03.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 28.02
Star Icon

Noorte GP 2

09. --- 10.03.2024
Location IconTÜASK
U11-U19
Registeerimine kuni 27.02
Star Icon

Young Eliit Seeria V

09.03.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 05.03
Star Icon

Muruturniir X

16.03.2024
A, B, C
Registeerimine kuni 12.03
Star Icon

Victor Cup IV

23.03.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 20.03
Star Icon

Must Open

30.03.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 26.03

Aprill

Star Icon

Eesti Juunioride ja Seenioride Meistrivõistlused 2024

06. --- 07.04.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
35+ kuni 80+, U19
Registeerimine kuni 19.03
Star Icon

Li-Ning Eesti SuperSeeria V

13.04.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Star Icon

Noorte GP 3

13. --- 14.04.2024
Location IconMärjamaa ja Rapla
U11-U19
Star Icon

GP 5

20. --- 21.04.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Star Icon

Young Eliit Seeria VI

27.04.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 23.04

Mai

Star Icon

Lenne Üksikmänguturniir

04.05.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga
Registeerimine kuni 04.05
Star Icon

Paarissuled

04.05.2024
Location IconTÜASK
M-IV liiga
Star Icon

Noorte GP 4

11. --- 12.05.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
U11-U19
Registeerimine kuni 30.04
Star Icon

Kevadsuled

11.05.2024
Location IconSparta
M-IV liiga
Star Icon

Klubide Karikas Noortele

18.05.2024
Location IconVeeriku
Star Icon

Victor Cup V

25.05.2024
Location IconLenne Sulgpallikeskus
M-IV liiga