Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
White Stripe Element

Võistluskalender
2019/20

Filtreeri kuude kaupa
2019
Sept
Okt
Nov
Dets
2020
Jaan
Veebr
Märts
Apr
Mai

September

Star Icon

Hooaja Avavõistlus

07.09.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Pärnu Paarismänguturniir

14.09.2019
Location IconPaikuse
Registeerimine kuni 09.10
Star Icon

Noorte GP Pärnu sügis

21. --- 22.09.2019
Location IconPaikuse
U11-U19
Registeerimine kuni 09.09
Star Icon

Li-Ning Eesti Super Seeria I etapp

21.09.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

GP-1

28. --- 29.09.2019
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
M-III liiga

Oktoober

Star Icon

Tondiraba Üksikmänguturniir

05.10.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Paarissuled I etapp

05.10.2019
Location IconTartu Ülikooli Spordihoone
M-IV liiga
Star Icon

Noorte GP Tartu sügis

12. --- 13.10.2019
Location IconTartu Ülikooli Spordihoone
U11-U19
Registeerimine kuni 10.01
Star Icon

Babolat Eliit Seeria I etapp

12.10.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Yonex Cup I etapp

19.10.2019
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Babolat Eliit Seeria II etapp

26.10.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

November

Star Icon

Balti Noorte Võistkondlikud ja Individuaalsed Meistrivõistlused 2019 / Baltic Youth Championships

01. --- 03.11.2019
Location IconVilnius
Star Icon

Yonex üksik ja segapaarismänguturniir

02.11.2019
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

GP-2

09. --- 10.11.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall ja Tallink Tennisekeskus
M-III liiga
Star Icon

Li-Ning Eesti Super Seeria II etapp

16.11.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Noorte GP Tallinn sügis

23. --- 24.11.2019
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
U11-U19
Star Icon

Fookus Cup I etapp

23.11.2019
Location IconTondi Tennisekeskus
M-IV liiga
Star Icon

Sulestaarid 2019

23.11.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Must Open (1. Raul Musta nimeline üksikmänguturniir)

30.11.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Paarissuled II etapp

30.11.2019
Location IconTartu Ülikooli Spordihoone
M-IV liiga

Detsember

Star Icon

YONEX Estonian U17 International

05. --- 08.12.2019
Location IconTartu
Star Icon

Estonian Youth International

05. --- 08.12.2019
Location IconTartu Ülikooli Spordihoone
Star Icon

Babolat Eliit Seeria III etapp

07.12.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Yonex Cup II etapp

14.12.2019
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Fookus Cup II etapp

21.12.2019
Location IconTondi Tennisekeskus
M-IV liiga
Star Icon

Tondiraba Sünnipäevaturniir

28.12.2019
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

Jaanuar

Star Icon

GP-3

04. --- 05.01.2020
Location IconTartu Ülikooli Spordihoone
M-III liiga
Star Icon

Yonex Estonian International 2020

09. --- 12.01.2020
Location IconKalevi Spordihall
Star Icon

Noorte GP-1

18. --- 19.01.2020
Location IconTartu Ülikooli Spordihoone
U11-U19
Star Icon

Li-Ning Eesti Super Seeria III etapp

18.01.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Babolat Eliit Seeria IV etapp

25.01.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Eesti Meistrivõistlused 2020

30. --- 01.02.2020
Location IconTallinn

Veebruar

Star Icon

Yonex Cup III etapp

08.02.2020
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

GP-4

15. --- 16.02.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall ja Tallink Tennisekeskus
M-III liiga
Star Icon

Babolat Eliit Seeria V etapp

29.02.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

Märts

Star Icon

Li-Ning Eesti Super Seeria IV etapp

07.03.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

VI Muruturniir

14.03.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
A, B, C
Star Icon

Eesti Koolidevahelised Meistrivõistlused

20.03.2020
Location IconPärnu Spordihall
Star Icon

Paarissuled III etapp

21.03.2020
Location IconTartu Ülikooli Spordihoone
M-IV liiga
Star Icon

Babolat Eliit Seeria VI etapp

21.03.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Caesar Cup X

28.03.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

Aprill

Star Icon

Eesti Juunioride ja Seenioride Meistrivõistlused 2020

04. --- 05.04.2020
Location IconTartu
U19 ja 35+ kuni 80+
Star Icon

GP-5

11. --- 12.04.2020
Location IconTartu Ülikooli Spordihoone
M-III liiga
Star Icon

Noorte GP-2

18. --- 19.04.2020
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
U11-U19
Star Icon

Li-Ning Eesti Super Seeria V etapp

18.04.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Fookus Cup III etapp

25.04.2020
Location IconTondi Tennisekeskus
M-IV liiga

Mai

Star Icon

Forza Cup

09.05.2020
Location IconTallink
M-IV liiga
Star Icon

Yonex Cup IV etapp

16.05.2020
Location IconLasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga
Star Icon

Kevadsuled XVI

16.05.2020
Location IconSparta
M-IV liiga
Star Icon

Balti Seenioride Meistrivõistlused

23.05.2020
Location IconTondiraba Sulgpallihall