Raul Must võitles end Euroopa karikaetapil poolfinaali

Iirimaal sulgpalli Euroopa karikaetapil on Eesti esireket Raul Must jõudnud nelja parema sekka poolfinaali. Veerandfinaalis mängis Must taanlase Mads Cristopherseni vastu. Esimene geim kulges Musta juhtimisel algusest lõpuni. Teises geimis tõestas aga eestlane, et mäng pole kaotatud enne matšpalli. Must jäi teises geimis taha koguni 11-19, kuid suutis seejärel võtta järjest lausa kümme punkti ja võita kogu kohtumine 21-16, 21-19. “Mäng oli raske, aga suutsin mängida enda taseme välja ja võita. Vastane oli mulle tuttav ja tegemist oli tugeva Taani mängijaga. Teises geimis oli täna väga palju õnne ja tänu sellele võitsin kahe geimiga,” arvas Must peale mängu.

Poolfinaalis mängib Raul Must täna õhtul turniiril kolmanda asetusega sakslase Lars Schaenzleri vastu.

Poolfinaali saab jälgida otseülekandes siit. Poolfinaalide algus Eesti aja järgi kell 19.00.

Raul Must Iirimaal veerandfinaalis

Sulgpalli Euroopa karikaetapil Iirimaal on Raul Must kahe võiduga jõudnud veerandfinaali. Must, kellel on võistlustel esimene asetus, võitis avaringis kvalifikatsiooniturniirilt põhivõistlusele pääsenud Mark Brady Iirimaalt 21-12, 21-9. Kuueteistkümne parima seas tuli Mustal vastamisi minna teise iirlase Jonathan Dolaniga, kelle alistamiseks läks eestlasel vaja kolme geimi. Mäng lõppes Musta kasuks 21-16, 19-21, 21-16. Veerandfinaalis on homme Eesti esireketi vastane kuuenda paigutusega Mads Cristophersen Taanist (BWF 150).

Naiste üksikmängus osales Iirimaa turniiril eestlannadest Getter Saar (BWF 153), kes jäi esimeses ringis alla Yu Jin Simile (BWF 124) Koreast 7-21, 8-21.

Segapaarismängus võitis Virge Pesti koos iirlase Mark Toppinguga esimese ringi mängu Mehhiko paari Arturo Hernandez/ Mariana Ugalde vastu 17-21; 21-9; 21-18, teise ringi mäng kaotati Ameerika paarile Christopher Kan/Breanna Chi 10-21; 20-22.

Naispaarismängus osales Virge Pesti koos Megan Brediniga Iirimaalt. Alustati turniiri teisest ringist, kuid seal tuli vastu võtta kaotus Megani kaasmaalastelt Rebecca ja Rachael Woodsilt 8-21; 11-21.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Algab AIG FZ Forza Irish Open 2018

14.-18.novembril toimub Iirimal, Dublinis Euroopa karikaetapp AIG FZ Forza Irish Open 2018.

Eesti mängijatest osalevad turniiril Raul Must, Getter Saar, Ragnar Sepp ja Virge Pesti.

Raulil on turniiril esimene paigutus ja tema esimeseks vastaseks on neljapäeval kvalifikatsioonist nr. 4 selguv mängija.

Getteril on üksikmängus kaheksas paigutus ja tema esimese ringi vastane neljapäevases kohtumises on Yo Sin Jim Koreast.

Virge Pesti koos Megan Brediniga Iirimaalt kohtuvad naispaarismängu teises ringis Emilie Hamang/Elisa Wibord ja Rachael Woods/Rebecca Woods vahelise kohtumise võitjaga.

Virge mängib ka segapaari koos iirlase Mark Toppinguga ja nende esimese ringi vastasteks on Arturo Hernandez/Mariana Ugalde Mehhikost.

Ragnar alustab üksikmängu kvalifikatsioonist kolmapäeval Sveitši mängija Julien Scheiwilleri vastu.

Vaata kõiki tabeleid siit.

Kati-Kreet ja Helina saavutasid Norwegian Internationalil teise koha

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel saavutasid Norrad, Sandefjordis toimunud Euroopa karikaetapil Norwegian International 2018 naispaarismängus teise koha.

Finaalmängus kaotati Taani paarile Gabriella Bøje – Marie Louise Steffensen 12-21; 17-21.

Järgmisena osalevad Eesti mängijad maailma karikaetapil AIG FZ Forza Irish Open 2018, mis toimub 14.-17.novembril Dublinis, Iirimaal. Turniiril osalevad Raul Must, Getter Saar, Virge Pesti ja Ragnar Sepp.

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel maailma karikaetapil finaalis

Eesti naispaar Kati-Kreet Marran – Helina Rüütel jõudis Norras, Sandefjordis peetaval sulgpalli Euroopa karikaetapil Norwegian International 2018 finaali.

Poolfinaalis alistati taanlannad Emilie Melgaard – Sarah Frederikke Vishart kahes geimis tulemusega 22-20; 21-12. Finaalis kohtuvad Eesti neiud Taani paari Gabriella Bøje – Marie Louise Steffensen.

Kristin Kuuba jäi üksikmängus jagama 3.-4. kohta, kaotades poolfinaalis esimese paigutusega Ga Eun Kimile 12-21; 13-21.

Vaata finaalmängude järjekorda siit.

Kristin, Kati-Kreet ja Helina Norwegian Internationalil poolfinaalis

Eesti mängijad on jõudnud Euroopa karikaetapil Norwegian International 2018 poolfinaali.

Kristin Kuuba alistas veerandfinaalis Laura Sarosi Ungarist 21-15; 13-21; 21-17. Poolfinaalis kohtub Kristin esimesena paigutatud Ga Eun Kimiga Koreast.

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel alistasid veerandfinaalis neljanda paigutusega taanlannad Emilie Furbo ja Trine Villadseni tulemusega 21-15; 21-7. Poolfinaalis minnakse vastamisi Taani paari Emilie Melgaard ja Sarah Frederikke Vishart, kes veerandfinaalis lülitasid konkurentsist esimese paigutusega Ungari paari.