Kati-Kreet ja Helina saavutasid Norwegian Internationalil teise koha

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel saavutasid Norrad, Sandefjordis toimunud maailma karikaetapil Norwegian International 2018 naispaarismängus teise koha.

Finaalmängus kaotati Taani paarile Gabriella Bøje – Marie Louise Steffensen 12-21; 17-21.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Järgmisena osalevad Eesti mängijad maailma karikaetapil AIG FZ Forza Irish Open 2018, mis toimub 14.-17.novembril Dublinis, Iirimaal. Turniiril osalevad Raul Must, Getter Saar, Virge Pesti ja Ragnar Sepp.

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel maailma karikaetapil finaalis

Eesti naispaar Kati-Kreet Marran – Helina Rüütel jõudis Norras, Sandefjordis peetaval sulgpalli maailma karikaetapil Norwegian International 2018 finaali.

Poolfinaalis alistati taanlannad Emilie Melgaard – Sarah Frederikke Vishart kahes geimis tulemusega 22-20; 21-12. Finaalis kohtuvad Eesti neiud Taani paari Gabriella Bøje – Marie Louise Steffensen.

Kristin Kuuba jäi üksikmängus jagama 3.-4. kohta, kaotades poolfinaalis esimese paigutusega Ga Eun Kimile 12-21; 13-21.

Vaata finaalmängude järjekorda siit.

Kristin, Kati-Kreet ja Helina Norwegian Internationalil poolfinaalis

Eesti mängijad on jõudnud maailma karikaetapil Norwegian International 2018 poolfinaali.

Kristin Kuuba alistas veerandfinaalis Laura Sarosi Ungarist 21-15; 13-21; 21-17. Poolfinaalis kohtub Kristin esimesena paigutatud Ga Eun Kimiga Koreast.

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel alistasid veerandfinaalis neljanda paigutusega taanlannad Emilie Furbo ja Trine Villadseni tulemusega 21-15; 21-7. Poolfinaalis minnakse vastamisi Taani paari Emilie Melgaard ja Sarah Frederikke Vishart, kes veerandfinaalis lülitasid konkurentsist esimese paigutusega Ungari paari.

Eesti naissulgpallurid Norwegian Internationalil veerandfinaalis

Norras, Sandefjordis toimuval maailma karikaetapil Norwegian International 2018 on Eesti mängijad Kristin Kuuba, Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel jõudnud veerandfinaalidesse.

Eesti parim naissulgpallur Kristin Kuuba alistas üksikmängus Emilie Hamangi Norrast ja Vytaute Fomkinaite Leedust, võites mõlemaid kahes geimis. Veerandfinaalis kohtub kolmandana paigutatud Kristin Ungari mängija Laura Sarosiga, kes maailma edetabelis asub Kristinist 87 kohta tagapool.

Naispaarismängus jõudsid veerandfinaali Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel. Esimeses ringis alistati kolmes geimis Taani ja teises ringis Inglismaa naispaar kahe geimiga. Veerandfinaalis kohtuvad Kati-Kreet ja Helina neljandana paigutatud Taani paariga Emilie Furbo ja Trine Villadsen. Samuti jõudis veerandfinaali Virge Pesti koos norralanna Thea Kristine Johanseniga. Teises ringis alistati Norra paar kahes geimis. Virge ja Thea Kristine kohtuvad veerandfinaalis Taani paariga Frederikke Lund ja Signe Schulz, kes teises ringis alistasid teise paigutusega Leedu paari.

Vaata tulemusi siit.

Eesti mängijad Norwegian Internationalil

8.-11.novembril toimub Norras, Sandefjordis maailma karikaetapp Norwegian International 2018. Eesti mängijatest osalevad turniiril Kristin Kuuba, Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran, Helis Pajuste ja Virge Pesti.

Kristin, Kati-Kreet ja Helina alustavad turniir naisüksikmängu põhitabelis. Kristinil on kolmas paigutus ja tema esimeseks vastaseks on Emilie Hamang Norrast. Kati-Kreet kohtub esimeses ringis neljandana paigutatud Martina Repiskaga Sloveeniast ja Helina teise paigutusega Mette Poulseniga Taanist. Helis alustab kvalifikatsioonist, tema vastane selgub Live Grönbechi ja Lidia Rainero vahelisest mängust.

Naispaarismängus kohtuvad Kati-Kreet ja Helina Natasja P. Anthoniseni ja Clara Graverseniga Taanist, Virge Pesti ja Thea Kristina Johansen (Norra) said esimeses ringis loobumisvõidu ja kohtuvad teises ringis Marie Mörki ja Jenny Rajkumariga Norrast.

Vaata kõiki tabeleid siit.

Balti Noorte meistrid vanuseklassides U13, U15 ja U17 on selgunud

Möödunud nädalavahetusel toimus Tartus, A Le Coq Spordihoones viie riigi noortekoondiste jõuproov sulgpallis – Balti Noorte Võistkondlikud ja Individuaalsed Meistrivõistlused.

Võistkondliku turniiri tegi eriliseks esmakordselt kasutuses olnud punktisüsteem – võistkondlikul kohtumisel mängiti järjest viis erinevat mänguliiki kokku 100 punktini.

U17 vanuseklassi võitsid Eesti noored, kes alistasid teise koha saavutanud Leedu koondise tulemusega 100:58.

Eesti noored jätsid koju ka U15 vanuseklassi võidukarika. Teisele kohale tulnud Soome koondis alistati tulemusega 100:96.

U13 vanuseklassi karikas rändas võitjatega koos Leetu, Eesti koondisele väärikas teine koht. Leedu ja Eesti vaheline mäng jäi Leedu kasuks tulemusega 100:96.

U15 võistkondade autasustamine (2. koht Soome, 1.koht Eesti, 3.koht Leedu), U17 võistkondade autasustamine (2. koht Leedu, 1.koht Eesti, 3.koht Soome). Fotod: Silja Segal