Võistluskalender 2019/2020 Tournament Calendar

Kuupäev / Date

Võistlus, koht, vanuseklassid, tugevusklassid / Event, Venue, Organizer, Age groups

 

September

07.09.2019
Hooaja Avavõistlus, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

14.09.2019
Pärnu Paarismänguturniir, Paikuse

21.-22.09.2019
Noorte GP Pärnu sügis, Paikuse
U11-U19

21.09.2019
Li-Ning Eesti Super Seeria I etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

28.-29.09.2019
GP-1, Lasnamäe Sulgpallihall
M-III liiga

 

Oktoober

05.10.2019
Tondiraba Paarismänguturniir, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

05.10.2019
Paarissuled I etapp, Tartu Ülikooli Spordihoone
M-IV liiga

12.-13.10.2019
Noorte GP Tartu sügis, Tartu Ülikooli Spordihoone
U11-U19

12.10.2019
Babolat Eliit Seeria I etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

19.10.2019
Yonex Cup I etapp, Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

20.10.2019
Ema-Isa-Laps, Lasnamäe Sulgpallihall
A, B, C

26.10.2019
Babolat Eliit Seeria II etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

 

November

02.11.2019
Omega Paarismänguturniir, Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

09.-10.11.2019
GP-2, Tondiraba Sulgpallihall ja Tallink Tennisekeskus
M-III liiga

16.11.2019
Li-Ning Eesti Super Seeria II etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

23.-24.11.2019
Noorte GP Tallinn sügis, Lasnamäe Sulgpallihall
U11-U19

23.11.2019
Fookus Cup I etapp, Tondi Tennisekeskus
M-IV liiga

23.11.2019
Sulestaarid 2019, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

30.11.2019
Must Open (1. Raul Musta nimeline üksikmänguturniir), Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

30.11.2019
Paarissuled II etapp, Tartu Ülikooli Spordihoone
M-IV liiga

 

Detsember

05.-08.12.2019
Estonian Youth International, Tartu

07.12.2019
Babolat Eliit Seeria III etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

14.12.2019
Yonex Cup II etapp, Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

21.12.2019
Fookus Cup II etapp, Tondi Tennisekeskus
M-IV liiga

28.12.2019
Tondiraba Sünnipäevaturniir, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

 

Jaanuar

04.-05.01.2020
GP-3, Tartu Ülikooli Spordihoone
M-III liiga

09.-12.01.2020
Yonex Estonian International 2020, Kalevi Spordihall

18.-19.01.2020
Noorte GP-1, Tartu Ülikooli Spordihoone
U11-U19

18.01.2020
Li-Ning Eesti Super Seeria III etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

25.01.2020
Babolat Eliit Seeria IV etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

 

Veebruar

30.01.-02.02.2020
Eesti Meistrivõistlused 2020, Tallinn

08.02.2020
Yonex Cup III etapp, Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

15.-16.02.2020
GP-4, Tondiraba Sulgpallihall ja Tallink Tennisekeskus
M-III liiga

22.02.2020
Tondiraba Vabariigi Aastapäeva Turniir, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

29.02.2020
Babolat Eliit Seeria V etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

 

Märts

07.03.2020
Li-Ning Eesti Super Seeria IV etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

14.03.2020
VI Muruturniir, Tallinn
A, B, C

20.03.2020
Eesti Koolidevahelised Meistrivõistlused, Pärnu Spordihall

21.-22.03.2020
Eesti Noorte Meistrivõistlused 2020, Pärnu Spordihall
U11-U17

21.03.2020
Babolat Eliit Seeria VI etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

28.03.2020
Caesar Cup X, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

 

Aprill

4.-5.04.2020
Eesti Juunioride ja Seenioride Meistrivõistlused 2020
U19 ja 35+ kuni 80+

11.-12.04.2020
GP-5, Tartu Ülikooli Spordihoone
M-III liiga

18.-19.04.2020
Noorte GP-2, Lasnamäe Sulgpallihall
U11-U19

18.04.2020
Li-Ning Eesti Super Seeria V etapp, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga

25.04.2020
Fookus Cup III etapp, Tondi Tennisekeskus
M-IV liiga

 

Mai

02.05.2020
Paarissuled III etapp, Tartu Ülikooli Spordihoone
M-IV liiga

09.05.2020
Forza Cup, Tallinn

16.05.2020
Yonex Cup IV etapp, Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

16.05.2020
Kevadsuled XVI, Sparta
Esi-IV liiga

23.05.2020
Turniir “Hooaja lõpp”, Tondiraba Sulgpallihall
M-IV liiga