Üprus ja Õunmaa kaotasid avaringis

24.10.2024

YONEX Dutch Openil International Challenge turniiril võistlesid Ramona Üprus ja Mikk Õunmaa.

Segapaarismängus olid Üprus ja Õunmaa (BWF 144) loositud põhitabelisse. Nende vastasteks olid kolmanda paigutusega taanlased Rasmus Espersen ja Amalie Cecilie Kudsk (BWF 51). Pea sada kohta maailma edetabelis Õunmaast ja Üprusest eespool olev Taani paar pani oma ülekaalu esimeses geimis kiirelt maksma ja võitis selle 21-8. Teises geimis suutsid eestlased paremini vastu hakata ja hoida mängu võrdsena seisuni 15-16. Sealt edasi võtsid Espersen ja Kudsk mitu punkti järjest ja võitsid kohtumise 21-8, 21-15.

Naiste üksikmängus oli Ramona Üprus kvalifikatsioonitabelis, kus tal võitu võtta ei õnnestunud. Esimeses mängus tuli napp kaotus hollandlannale Diede Odijkile 19-21, 21-18, 19-21.