Võrumaa

White Stripe Element

Tauri Kilk Poolas teises ringis

20.09.2024

International Series turniiril Poolas on Tauri Kilk meeste üksikmängus jõudnud teise ringi, kuueteistkümne parima sekka.

Kilk kohtus põhiturniiri esimeses mängus Poola esindaja Szymon Stokfisziga. Peale kaotatud esimest geimi õnnestus Kilkil end koguda ja võita kohtumine 11-21, 22-20, 21-16. Kaheksandikfinaalis läheb Eesti meister vastamisi Shashwat Dalaliga Indiast. Kohtumine toimub laupäeval 11.20.

Kilk tegi kaasa ka paarismängus koos Andrei Schmidtiga. Nende vastased olid hispaanlased Daniel Franco ja Rodrigo Sanjurjo, kellelt tuli kolmes geimis vastu võtta kaotus 14-21, 21-19, 13-21.

Andrei Schmidt alustas turniiri kvalifikatsioonitabelis, kus langes esimeses ringi kaotusega ungarlasele Adam Konczolile 24-22, 16-21, 14-21.

Naiste üksikmängus oli võistlemas Helis Pajuste. Pajuste püüdis edasipääsu kvalifikatsiooniturniirilt, kus kaotas rootslasele Elin Rybergile 10-21, 14-21.

Võistluste otseülelanne siin. Tulemused ja tabelid siin.