Eesti mängijate jaoks lõppes Arctic Open

12.10.2023

Eile Soomes, Vantaas jätkunud Arctic Oepnil olid kolm Eesti paari/mängijat veel võistlustules, siiski lõpped ka nende võistlus

Naiste üksikmängus kohtus Catlyn Kruus maailma esinumbriga Tai Tzu Yingiga, maailma parima mängija vastu sai Kruus 7 ja 11 punkti.

Naiste paarismängus alustasid enda võistlust Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel ja Catlyn Kruus/Ramona Üprus. Marran/Rüütel kohtusid Prantsusma paariga Anne Tran/Margot Lambertiga, 29 minutit kestnud kohtumises pidid eestlannad vastu võtma 16:21, 10:21 kaotuse. Kruus/Üprus läksid vastamisi kaheksanda paigutusega paariga Jaapanist. 25 minutit vältnud mängus tuli Eesti paaril vastu võtta 8:21, 11:21 kaotus.

Soomes jätkavad Eesti esindamist abi peakohtunikuna Artur Zaluzhnoi ja kohtunikuna Renna Unt.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.