Kamilova, Kärt ja Lepp EM veerandfinaalis

29.08.2024

Sulgpalli seenioride Euroopa meistrivõistlustel Belgias on kolm Eesti mängijat jõudnud veerandfinaali.

Reedel astuvad EM medali nimel väljakule 35+ vanuseklassis Sandra Kamilova, 40+ vanuseklassis Kätrin Lepp ja 50+ vanuseklassis Piret Van De Runstraat Kärt.

Sandra Kamilova sai kaheksandikfinaalis jagu sakslannast Stefanie Bannenbergist 21-12, 22-20. Veerandfinaalis ootab ees kohtumine Marie Hermelinega Prantsusmaalt. Kamilova veerandfinaal on Eesti aja järgi reedel 13.00.

Kätrin Lepp võitis kuuteistkümne parima seas Hadrienne Flahauxi Belgiast 21-17, 21-13. Veerandfinaalis algusega 12.25 mängib ta teise asetusega Telma Santosega Portugalist.

Piret Van De Runstraat Kärt sai kaheksandikfinaalis võidu kolmes geimis, kui alistas rootslanna Terese Caldeströmi 21-16, 16-21, 21-18. Veerandfinaalis seisab ees mäng esimese paigutusega taanlanna Janne Vang Nielseniga. Kohtumine mängitakse kell 13.20.