Noorte klubide karikal võidutsesid Tallinna Sulgpallikeskus ja Triiton

19.05.2024

Veeriku Spordikeskuses võistlesid noored sulgpallurid laupäeval parima klubi tiitli nimel. Kaks karikat viisid koju nii Tallinna Sulgpallikeskus kui Triiton sulgpalliklubi.

Noorimas, U13 vanuseklassis oli parim Tallinna Sulgpallikeskuse võistkond. Tallinna Sulgpallikeskus võitis Triiton sulgpalliklubi 100-55 ja Veeriku Badmintoni 100-80. Veeriku Badmintoni ja Triitoni omavahelise kohtumise tulemusel sai teise koha Veeriku.

U15 vanuseklassis oli konkurentsis neli võistkonda. Võitjana väljus Triiton Sulgpalliklubi, kes otsustavas mängus alistas teise koha saanud Tallinna Sulgpallikeskuse 100-97. Kolmanda koha sai kodusaalis mänginud Veeriku Badminton.

U17 vanuseklassis olid võidukad Tallinna Sulgpallikeskuse noored. Peamine konkurent Triiton alistati 100-95. Kolmanda koha sai Veeriku Badminton.

Vanimas, U19 vanuseklassis võitis Triiton Sulgpalliklubi Nõo spordikooli ees. Triitoni noored võitsid Nõo esindust 100-42 ja olid paremad kolmanda koha saanud Tallinna Sulgpallikeskusest 100-70.

B-liigas U13 vanuses võitis karika TÜASK võistkond, U15 vanuses olid parimad Võru sulgpalliklubi noored ja U17 vanuseklassis Veeriku Badminton.

Võistluse korraldas Veeriku Badminton koostöös Eesti Sulgpalliliiduga. Klubide karikat noortele toetasid Diotech, Salvest ja YONEX.