Kristin Kuuba Poolas 3.-4. kohal

24.03.2024

Kristin Kuuba lõpetas oma esimese turniiri peale kolm kuud kestnud vigastusest tingitud võistluspausi 3.-4. kohaga.

Polish Openil jõudis Kristin Kuuba poolfinaali. Teel nelja parema sekka alistusid esmalt taanlanna Amalie Schulz ja austraallanna Tiffany Ho. Veerandfinaalis kohtus Kuuba Aserbaidžaani esindaja Keisha Fatimah Az Zahraga. Võistlustel teise paigutusega Kuuba alistas maailma edetabelis 67. kohal asuva Az Zahra 21-16, 21-19. Sama vastasega peab Kuuba pidama uue lahingu juba paari nädala pärast Euroopa meistrivõistlustel.

Poolfinaalis tuli Kuuba vastaseks kaheksanda paigutusega India mängija Tania Hemanth (BWF 82). Hemanthi vastu Kuuba täna õiget käiku ei leidnud ja pidi vastu võtma kaotuse 16-21, 7-21.

Kokkuvõttes jäi Kuuba turniiriga rahule: “Võin võistusega rahule jääda. Peale vigastuspausi võib esimene turniir veidi rabe olla, aga tegin kolm korralikku mängu maailma top saja mängijate vastu, kelle suutsin kahes geimis alistada. Selle üle olen kindlasti õnnelik.”

Kuuba järgmine turniir on aprilli teisel nädalal Saksamaal Euroopa meistrivõistlustel.