fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2026
White Stripe Element

Eesti naiskond alustas EM valikturniiri võiduga

07.12.2023

Eesti sulgpalli naiskond alistas Aserbaidžaanis EM valikturniiri esimeses mängus Slovakkia 5-0.

Naiskonnale tõi esimese võidupunkti esireketite mängus Kristin Kuuba Katarina Vargova üle 21-10, 21-8. Teiste reketite üksikmängus oli Ramona Üprus parem Natalia Slobodovast 21-18, 21-18. Kolmandas üksikmängus läks Catlyn Kruusil tarvis Olivia Kladecova alistamiseks kolme geimi 19-21,21-9, 21-15. Ka paarismängud kuulusid kindlalt Eestile. Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel võitsid Slobodova ja Vargova 21-13, 21-7. Kruus ja Üprus olid paremad Johanka Ivanovicovast ja Olivia Kladecovast 21-11, 21-12.

Eestiga ühes alagrupis on lisaks Slovakkiale Aserbaidžaan ja Šotimaa. Reedel mängib Eesti võõrustajatega ja laupäeval Šotimaaga. Alagrupist pääseb edasi veebruaris Poolas mängitavale finaalturniirile vaid alagrupi võitja.

Eesti meeskond mängib samal ajal valikturniiri Saksamaal. Nende esimene vastane on reedel alagrupi favoriit Saksamaa. Koondise treeneri Heiki Sorge sõnul ootab ta meeskonnalt eeskätt igas mängus võistluslikku mängu: “Võistluse tabelit vaadates on meil kolm ülesannet. Kõige raskem on mäng Saksamaaga ja eks see annab pildi, mida järgmistest kohtumistest loota võib. Soome alistamine on reaalsem ülesanne aga nõuab kindlasti täielikku õnnestumist. Kolmas ehk miinimum eesmärk on alistada Malta.”

Eesti naiskonna tulemused siin. Eesti meeskonna tulemused siin.