Kristin Kuuba jäi Walesis jagama 5. kohta

02.12.2023

Sulgpalli Euroopa karikaetapil Yonex Welsh International jäi Kristin Kuuba naiste üksikmängus jagama viiendat kohta.

Kuuba (BWF 44) oli võistlustabelis teise asetusega mängija ning kohtus avaringis Miranda Wilsoniga (BWF 185) Saksamaalt. Esimene võit tuli Kuubale kindlalt 21-10, 21-15. Ka kaheksandikfinaalis alistus vastane Zuzanna Jankowska Poolast kahes geimis 21-15, 21-14.

Veerandfinaalis kohtus Eesti esireket kuuenda paigutusega prantslanna Rosy Oktavia Pancasariga (BWF 95). Mäng kujunes tasavägiseks. Kuuba kaotas napilt esimese geimi, suutis mängu teise geimi võiduga viigistada, kuid kolmandas geimis seisult 16-16 tegi otsustava spurdi vastane ning Kuuba pidi vastu võtma kaotuse 22-24, 21-12, 17-21.