Ramona Üprus Future Series turniiril 5.-8. kohal

19.11.2023

Hispaanias Future Series kategooria Euroopa karikaetapil jõudis Ramona Üprus naiste üksikmängus veerandfinaali.

Eseimeses ringis kohtus Üprus võistlustel kolmanda paigutuse saanud hollandlanna Diede Odijkiga (BWF 236), kelle üle sai võidu 21-14, 19-21, 21-14. Teises ringis oli Üprus samuti kolmes geimis parem prantslannast Elena Phanist 19-21, 21-16, 21-14. Veerandfinaalis kohtus Üprus inglanna Leona Leega, kellelt tuli vastu võtta kaotus 7-21, 14-21. Lee tuli hiljem turniiri võitjaks.

Koos Mikk Õunmaaga osales Ramona Üprus ka segapaarismängus. Avamängus võitsid Üprus ja Õunmaa Prantsusmaa paari Erwan Hamel ja Celmence Gaudreau 21-18, 21-14. Kaheksandikfinaalis oli nende vastas teinegi Prantsusmaa duo Thibault Gardon ja Kathell Desmots-Chacun. Selles kohtumises läks võitja selgitamiseks vaja kolme geimi. Üprus ja Õunmaa võtsid esimese geimi, kuid järgmises kahes olid paremad prantslased, kes said mänguvõidu 16-21, 22-20, 21-13.

Anton Berik ja Mikk Õunmaa kaotasid paarismängus esimeses ringis Nathan Beggale ja Baptiste Labarthile Prantsusmaalt 22-24, 21-17, 21-15.

Meeste üksikmängus jäi Joel Mislav Kunst kvalifikatsiooniturniiri esimeses mängus alla hispaanlasele Marco Fernandezile 4-21, 3-21.