Kuuba teekond Iirimaal lõppes veerandfinaalis

19.11.2023

Sulgpalli Euroopa karikaetapil AIG Fz Forza Irish Openil Dublinis peatus Kristin Kuuba teekond veerandfinaalis.

Maailma edetabelis 48. kohal asuv Kuuba sai turniiriks teise paigutuse, kuid oli peale esimesena asetatud ameeriklanna loobumist kõrgeima edetabeli kohaga mängija võistlustel.

Võitudega taanlanna Anna Siess Rybergi ja hispaanlanna Ana Setieni üle veerandfinaali jõudnud Kuuba kohtus kaheksa parima seas eelmise aasta Euroopa juunioride meistri Kaloyana Nalbantovaga. Alles 17-aastane Nalbantova on maailma edetabelis jõudnud juba 88. kohale. Kuubale oli see esimene vastasseis Nalbantovaga. Kuuba läks juhtima esimeses geimis 5-2, kuid sealt edasi oli mängus initsiatiiv bulgaarlanna käes, kes võitis kohtumise 21-16, 21-15.

Järgmisel nädalal võistleb Kristin Kuuba Hiinas World Tour 750 maailmakarika etapil Li-Ning China Masters.