Kuuba andis lahingu maailma 13. reketile

01.11.2023

Kristin Kuuba kohtus Hylo Open avaringis maailma edetabelis 13. kohal oleva Pornpawee Chochuwongiga Taist.

Kuuba alustas endast edetabelis rohkem kui kolmkümmend kohta kõrgemal asuva tailanna vastu aktiivselt ja juhtis esimest geimi kuni kahe geimpallini seisul 20-18. Viimaseid punkte aga geimivõiduks vormistada ei õnnestunud ja Chochuwong sai geimivõidu 23-21. Ka teist geimi alustas Kuuba hästi minnes geimi keskel pausile 11-4 eduseisust. Sarnaselt avageimile vähendas Chochuwong geimi teises pooles vahet, kuid seekord realiseeris Kuuba seisul 20-18 esimese geimpalli ja viis mängu otsustavasse geimi.

Viimases geimis aga Kuubal kahe esimese geimiga võrreldavat jõudu ei jätkunud ja peale tund ja minut kestnud heitlust tuli vastu võtta kaotus 21-23, 21-18, 9-21.

Hylo Open on World Tour 300 maailmakarikasarja turniir. Järgmise võistluse teeb Kuuba kahe nädala pärast Irish Openil.