Võrumaa

White Stripe Element

GP-1 etapi võitjad

10.10.2023

Läinud nädalavahetusel toimus A Le Coq spordihoones GP sarja selle hooaja esimene etapp. Võistlustules oli üle 200 mängija.

Meistriliiga

Meeste üksikmängus tuli esikohale Tauri Kilk (Triiton) võites finaalis Raul Musta (Raul Must SK). 55 minutit kestnud finaalis võitis Kilk kolmes geimis seisuga 21:18, 13:21, 21:19. 3/4 kohta jäid jagama Chris Robin Talts (Raul Must SK) ja Mario Kirisma (TSKeskus).

Naiste üksikmängus astus poodiumi kõrgeimale astmele Catlyn Kruus (Triiton), teiseks tuli Helis Pajuste (Raul Must SK). Kruus võitis finaalmängu seisuga 21:13, 15:21, 21:9. Kolmandat ja neljandat kohta jäid jagama Birgit Reintam (Raul Must SK) ja Ramona Üprus (TÜASK).

Meeste paarismängus said järjekordse GP-sarja võidu Kristjan Kaljurand/Raul Käsner (TÜASK/Triiton), finaalis kohtuti paariga Tauri Kilk/Mihkel Talts (Triiton). Kolme geimilise mängu võitsid Kaljurand/Käsner seisuga 21:8, 23:25, 21:13. 3/4. kohta jäid jagama Oskar Männik/Robin Schmalz (TÜASK/TSKeskus) ja Anton Berik/Mikk Õunmaa (Triiton).

Naiste paarismängus jäid alistamatuks Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel (Triiton), võites finaalis kooslust Catlyn Kruus/Ramona Üprus. Finaali jõudsid mõlemad paarid kindlate võitudega ja seekordse tasavägise mängu pöörasid enda kasuks Marran/Rüütel seisuga 20:22, 21:16, 21:19. Poolfinaalis jäid pidama Elisaveta Berik/Nonnadda Silamai (Triiton) ja Kertu Margus/Editha Schmalz (Triiton).

Segapaarismängus tulid esikohale Kaljurand/Rüütel, mängides finaalis kindlalt üle Õunmaa/Üpruse seisuga 21:9, 21:9. Kolmandat/neljandat kohta jäid jagama Schamlz/Margus ja Käsner/Marran.

Esiliiga

Meeste üksikmängus saavutas esikoha Anton Berik, teise koha sai Oliver Hani. Naiste üksikmängus tuli esikohale Romili Vakk, teise koha saavutas Grete Talviste. Meeste paarismängus said kuldmedalid enda kaela Marti Joost/Rasmus Roogsoo, poodiumi teisele tasemele astusid Karl Aksel Männik/Siim Saarse. Naiste paarismängus tulid esikohale Kaisa Liis Lepp/Romili Vakk, teise koha saavutasid Lumikki Liias/Marija Paskotši. Segapaarismängus saavutasid esikoha Alexander Raudsepp/Johanna Violet Meier, hõbemedalid said endale Tanel Talts/Heleri Kruusimaa.