Kuuba mängis Šotimaal ennast veerandfinaali

06.10.2023

Täna Glasgows Scottish Openil enda võistlust alustanud Eesti esireket Kristin Kuuba mängis ennast kindlalt veerandfinaali.

Avaringis kohtus neljanda paigutusega Kuuba inglanna Freya Redfearniga. Esimene geim algas Kuuba jaoks keeruliselt jäädes 1:6 kaotusseisu. Intervalliks oli eestlanna geimi juhtimas seisuga 11:9: Tasavägine geim jätkus ka pärast pausi, siiski keeras otsustavad geimilõpu punktid enda kasuks Kuuba võites 21:18. Teine geim näitas Kuuba enda täielikku klassi ja kindlustas kohtumise võidu seisuga 21:3.

Päeva teises mängus oli eestlanna vastaseks Walesi pallus Saffron Morris, kelle teekond Scottish Openil algas kvalifikatsioonis. Selle mängus kummaski geimis väga suurt pinget ei tekkinud ja koha veerandfinaalis kindlustas Kuuba endale 21:10, 21:9 võiduga.

Homme aset leidvas veerandfinaalis läheb Eesti esireket vastamisi prantslanna Leonice Huetiga.

Võistluste tulemused nähtaval siin ja otsepilt saadaval siin.