Mees- ja naispaar Lätis poolfinaalis

02.09.2023

Täna mängiti Lätis, Riias Future Series kategooriasse kuuluval Euroopa karikaetapil veerandfinaalid. Eesti mängijad liikusid poolfinaali nii meeste kui ka naiste paarismängus.

Meeste paarismängus võitsid teel veerandfinaali Kristjan Kaljurand/Raul Käsner kõik vastased kahe geimiga. Poolfinaali pääsemiseks tuli alistada Hispaania paar Jacobo Fernandez/Daniel Franco. Selleski kohtumises oli Eesti paaril vaja kahte geimi ja mäng võideti 21:19, 21:15. Homses poolfinaalis minnakse vastamisi Saksamaa paariga Marvin Datko/Jarne Schlevoigtiga.

Naiste paarismängus esimese paigutusega Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel võitsid teises ringis Prantsusmaa paari 21:17, 21:16. Veerandfinaalis kohtuti Ukraina paariga Maria Kroiagina/Yaroslava Vantsarovskaga, seegi mäng võideti kahe geimiga 21:12, 21:16. Finaali pääsemiseks peab Eesti paar võitma Saksamaa paari Selin Hübsch/Cara Siebrecthi. Catlyn Kruus/Ramona Üprus võitsid avaringis neljandat paigutust 30:28, 21:15, paraku veerandfinaalis tuli vastu võtta 17:21, 21:23 kaotus teiselt Saksamaa paarilt Amelie Lehmann/Marie Sophie Sternilt.

Meeste üksikmängus pääses kvalifikatsioonist põhiturniirile Tauri Kilk, põhiturniiri avaringis läks Kilk vastamisi hispaanlase Alvaro Lealiga. Antud kohtumise võitis eestlane 21:19, 21:17. Teises ringis oli vastaseks teise paigutusega prantslane Valentin Singer kolme geimilises mängus pidi Kilk vastu võtma 11:21, 21:15, 12:21 kaotuse. Karl Kert võitis enda esimeses kohtumises poolakat Mateusz Danielaki 21:15, 25:23. Teises ringis tuli aga tunnistada horvaatlase Aria Dinata paremust seisuga 19:21, 12:21.

Segapaarismängus mängisid ennast kõige kaugemale Kaljurand/Rüütel jõudes veerandfinaali pärast seda kui said Soome paarilt loobumisvõidu. Veerandfinaalis oli neil vastasteks Hispaania paar Ruben Garcia/Lucia Rodriguez, sealt tuli kaotus seisuga 18:21, 21:15, 11:21.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.