Võrumaa

White Stripe Element

Euroopa paramängud: Hoop jäi alagrupis kolmandaks

17.08.2023

Täna selgusid Euroopa paramängude alagrupist edasipääsejad, SL3 klassifikatsioonis võistles Margus Hoop. Kokku osaleb SL3 klassis 13 sportlast.

Alagrupi teises kohtumises läks Hoop vastamisi šotlase Colin Lesliega. Mõlemad mehed olid avamängu kaotanud maailma esinumbrile Daniel Bethellile, seega mängus oli täna alagrupi edasipääs. Mõlemas geimis sai šotlane hea alguse ja suutis geimide möödudes eduseisu kasvatada, 16 minutit kestnud mäng lõppes eestlase vaatest 9:21, 6:21 kaotusega.

Pildil vasakult: Martin Maipuu (joonekohtunik), Margus Hoop, Artur Zaluzhnoi (peakohtuniku abi), Rainer Terras (treener) ja Virge Must (joonekohtunik).