U19 koondise mängijad jätkavad Inglismaal edukalt

29.07.2023

Eile alustati All England Junior võistlusel segapaarismängudega ja selgitati välja noormeeste üksikmängus neljandasse ringi pääsevad mängijad.

Noormeeste üksikmängus jätkasid võidukalt Andrei Schmidt ja Hugo Themas (mõlemad Triiton). Schmidt võitis seisuga 22:20, 21:13 Šotimaa mängijat Finaly Jacki. Themas alistas tasavägises kohtumises inglase Matt Jenkinsi seisuga 22:20 ,21:17. Schmidt läheb vastamisi 7. paigutusega Iirimaa mängijaga ja Themase vastaseks on taanlane Thomas Valther.

Segapaarismängus pidid Schmidt/Pärsim vastu võtma kolme geimilise kaotuse seisuga 6:21, 21:18, 18:21. Themas/Berik liikusid samas kolme geimilise võiduga järgmisesse ringi mängides üle USA paari 17:21, 21:14, 21:17. Järgmises ringis minnakse vastamisi Inglismaa paariga.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt kahelt väljakult saadaval siin.