Võrumaa

White Stripe Element

Kuuba kaotas avaringis

06.07.2023

Eile öösel mängis Kristin Kuuba (BWF 47.) Yonex Canada Openil enda esimese ringi mängu, võistlus kuulub kategooriasse HSBC BWF World Tour Super 500.

Kuuba vastaseks oli kuuenda paigutusega ameeriklanna Beiwen Zhang (BWF 14.). 26 minutit kestnud kohtumise avageim algas tasavägiselt, kuid intervalliks oli eestlanna kaotusseisus 7:11. Pärast joogipausi Kuuba enam vastase sammuga kaasas ei jõudnud püsida ja geimi lõpetas tablool seis 11:21. Teine geim jäi Kuuba kohe suurde kaotusseisu ja pärast intervalli tagasi mängu ei suutnud tulla, nõnda tuli vastu võtta 11:21, 12:21 kaotus.