Kert mängis taas kolm geimi

28.06.2023

C alagrupi viimases mängus läks Karl Kert vastamisi Šveitsi mängija Tobias Kuenziga.

Eesti esireketil oli enne tänast mängu kirjas üks kaotus, kolleegil üks võit ja üks kaotus. Sarnaselt eilsele mängule keeras Kert esimese geimi enda kasuks avageimi võiduga 21:19. Teises geimis näitas Kuenzi kindlamat mängu ja viis mängu otsustavasse kolmandasse geimi. Kolmandas geimi jäi Kert taas kiirelt tagaajaja rolli ja geimi lõpu poole enam mängu tagasi ei suutnud tulla. Pärast 58 minutilist madinat pidi eestlane vastu võtma 21:19, 13:21, 15:21.

Kuenzi peaks eeldatavasti alagrupist edasi minema teisena ja enda järgmise vastase saab teada täna õhtul, kui kell 22:00 algab loosimine.