Kuuba pidi vastu võtma kaotuse

27.06.2023

H alagrupi teises kohtumises läks Eesti esireket Kristin Kuuba (BWF 42.) vastamisi türklanna Neslihan Yigitiga (BWF 62.).

Avageimi kontrollis Kuuba ilusti, geimi lõpu poole sai türklanna küll kolm geimpalli kaitstud, kui siiski võttis eestlanna geimi endale seisuga 21:18. Teises geimis näitas paremat mängu Yigit ja viis kohtumise kolmandasse geimi seisuga 21:17. Otsustava geimi ohjad paraku läksid taas türklanna kätte ja Kuuba pidi enda teises mängus vastu võtma kaotuse 21:18, 17:21, 10:21.

Homme saab Kuuba kindlustada alagrupist edasipääsu, kui alistab kreeklanna Grammatoula Sotiriou.

Võistluste otsepilt nähtaval siin ja võistluste tulemused saadaval siin.