Kert oli lähedal esimesele võidule

27.06.2023

Sarnaselt eilsele astust esimese eestlasena platsile meeste üksikmängija Karl Kert (BWF 355.). Alagrupi teises mängus läks eestlane vastamisi portugallase Bernardo Atilanoga (BWF 85.).

Tasavägise avageimi võitis Kert lõpuks 15:21, teises geimis jäi eestlane kiirelt kaotusseisu ja intervalli ajaks oli vahe 7 punkti. Sealt edasi tuli Kert tasa ja targu mängu tagasi, paraku sellest ei piisanud ja teises geimis tuli kaotus seisuga 19:21. Otsustavas kolmandas geimis võttis portugallane juba kindla 21:12 võidu.

Euroopa mängude viimases kohtumises läheb Eesti esireket vastamisi Šveitsi mängija Tobias Kuenziga.

Võistluste otsepilt nähtaval siin ja võistluste tulemused saadaval siin.