Karl Kert alustas Euroopa mänge kaotusega

26.06.2023

Täna algasid Euroopa mängudel sulgpalli alagrupiturniiri võistlused, esimese eestlasena astus platsile Karl Kert (BWF 305.).

Kert kohtus avamängus kolmanda paigutusega prantslase Toma Junior Popoviga (BWF 27.). 31 minutit aset leidnud kohumisel näitas üks medali pretendentidest kindlat mängu, esimese geimi kaotas Kert 13:21. Teises geimis jäi tabloole seisuks 6:21.

Homme läheb Kert vastamisi portugallase Bernardo Atilanoga (BWF 83.), kohtumine algab Eesti aja järgi 10:30 kolmandal väljakul. Atilano kaotas täna enda mängu Šveitsi sulgpalluri Tobias Kuenzi (BWF 144.) vastu seisuga 16:21, 12:21.

Võistluste otsepilt nähtaval siin ja võistluste tulemused nähtaval siin.