Marran/Rüütel said Leedus kaela kuldmedalid

11.06.2023

Täna kulmineerunud Lithuanian Internationalil, tõid Eestisse kuldmedalid Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel.

Teel finaali alistasid Marran/Rüütel kuni poolfinaalili kõik vastased kindlalt kahes geimis. Poolfinaalis mängiti tasavägises kohtumises üle Indoneesia paar seisuga 21:16, 14:21, 21:14. Finaalis mingi samuti vastamisi Indoneesia paariga Meisa Rizka Fitria/Maulida Parilia Putriga. Avageimis tuli küll vastu võtta 18:21 kaotus, kuid teised geimid kuulusid eestlannadele. Teises geimis võideti seisuga 23:21 ja otsustavas geimis näidati enda kindlat üleolekut seisuga 21:7.