59. EMV: täna selgusid finalistid

04.02.2023

Laupäeval alustati päeva veerandfinaalidega ja õhtu lõpuks selgusid kõikide mängu liikide finalistid. Finaalid algavad homme A le Coq Spordihoones kell 10:00.

Meeste üksikmängus jõudsid finaalis esimese asetusega Karl Kert ja teist asetust omav Raul Must. Veerandfinaalis alistas Kert 21:12, 21:11 Anton Beriku. Finaal koha kindlustas Kert endale 21:16, 21:12 võiduga Andrei Schmidt üle. Must alistas oma esimeses kohtumises Hugo Themase 21:19, 21:10, poolfinaalis väljus ta võitjana tasavägises kohtumises Tauri Kilgi vastu. Must kindlustas koha finaalis seisuga 24:22, 19:21, 21:9. Homses mängude järjekorras on meeste üksikmäng neljas.

Naiste üksikmängus jõudis kindlalt finaali Kristin Kuuba kaheksa parema seas sai Kuuba kindlalt jagu Emili Pärsimist seisuga 21:8, 21:13. Finaalipääsu tagas võit Catlyn Kruusi üle 21:6, 21:6. Teiseks osapooleks finaalis on Ramona Üprus, kes võitis kolmegeimilises mängus Helis Pajustet seisuga 21:19, 18:21, 21:12.

Meeste paarismängus mängisid ennast finaali Raul Käsner/Kristjan Kaljurand võites 21:14, 21:16 Marcus Lõod/Mikk Õunmaad. Teise finaalkoha said endale Mikk Järveoja/Karl Kert mängides üle Mario Kirisma/Robin Schmalzi 21:15, 21:18.

Naiste paarismängus on ülekaalukalt oma vastased alistanud Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel ja Catlyn Kruus/Ramona Üprus. Kolmanda koha võitja selgitavad välja Andra Mai Hoop/Sale-Liis Teesalu ja Kertu Margus/Editha Schmalz.

Segapaarismängus jõudsid finaali Mikk Õunmaa/Ramona Üprus ja Raul Käsner/Kati-Kreet Marran. Õunmaa/Üprus võitsid poolfinaalis seisuga 21:14, 26:24 paari Anton Berik/Catlyn Kruusi. Käsner/Marran kindlustasid finaalkoha tõelises põnevusmatšis Kristjan Kaljuranna/Helina Rüüteli vastu seisuga 12:21, 22:20, 25:23.

Homne ajakava nähtav siin ja otsepilt saadaval siin.