Võrumaa

White Stripe Element

Schmidt/Themas jäid Rootsis 3/4. kohta jagama

30.01.2023

Nädalavahetusel toimus Uppsalas, Rootsis nii U-19 vanuseklassi kui ka U-17 vanuseklassi turniiril. Poolfinaali mängisid ennast Andrei Schmidt/Hugo Themas (Triiton).

Noormeeste paarsimängus kohtusid Schmidt/Themas poolfinaalis Rootsi paariga Victor Morskogeni/Daniel Strömiga. Tasavägine kohtumine kestis 52 minutit ja võitja selgitamiseks läks vaja kolme geimi. Eesti paar võitis esimese geimi 21:17, teise geimi võtsid endale rootslased 15:21 ja otsustavas kolmandas geimis tõmbasid seekord pikema kõrre rootslased võites seisuga 22:24.

Segpaarismängus jõudsid ainsa Eesti paarina veerandfinaali Hugo Themas/Marelle Salu (Triiton), poolfinaali koha nende eest napsasid endale rootslased Mio Molin/Sofia Strömvall, kes tulid turniiri võitjaks.

Noormeeste üksikmängus jõudsid veerandfinaali Schmidt ja Themas. Schmidt pidi vastu võtma 16:21, 12:21 kaotuse esimeselt asetuselt Oleksii Titovilt Ukrainast. Themase võistluse lõpetas sakslane Luis Pongratz seisuga 16:21, 12:21.

Neidude paarismängus lõppes veerandfinaalis Elisaveta Beriku/Emili Pärsimi (Triiton) võistlus jäädes 16:21, 19:21 alla Taani paarile Amalie Kjalke/Rosalina Langhoffile.

Tulemused nähtaval siin.

U-17 vanuseklassi turniir

Poiste üksikmängus jõudsid kaugeimale Marti Joost (Nõo SK) ja Priit Põder (Triiton), mängides ennast kuueteist parema sekka.

Tütarlaste üksikmängus said ühe võidu kirja Lumikki Liias (Triiton) ja Romili Vakk (Triiton).

Poiste paarismängus jõudsid kaheksa parema sekka Marti Joost/Rasmus Roogsoo (Nõo/Triiton). Poolfinaali pääsme tagasid endale, aga prantslased Gaspard Leriche/Orphe Queton-Bouissou seisuga 9:21, 15:21.