Kuuba ja Marran/Rüütel jõudsid poolfinaali

14.01.2023

Laupäeva hommikul mängisid Tallinnas toimuval sulgpalli Euroopa karikaetapil ennast poolfinaali Eesti esireket Kristin Kuuba (BWF 45.) ja Eesti esinaispaar Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel (BWF 49.).
Kuuba alistas veerandfinaalis kahes geimis seisuga 21:16, 21:14 Iirimaa mängija Rachael Darraghi (BWF 75.). Nelja parema seas läheb eestlanna vastamisi Malaisia mängija Ling Ching Wongiga (BWF 317.).
Marran/Rüütel võitsid veerandfinaalis iirlasi Kate Frost/Moya Ryanit skooriga 21:11, 21:13. Poolfinaali vastased selguvad neil pärastlõunal.

Meeste üksikmängus kohtuvad esimeses poolfinaalis Jaapani mängija Yushi Tanaka ja Justin Hoh, teine finalist selgub Magnus Johanneseni ja Alex Lanier vastasseisust

Poolfinaalid algavad Kalevi Spordihallis 16:00 ja mängude järjekord nähtav siin.