GP-3 võitjad: Raul Must ja Helis Pajuste

10.01.2023

Nädalavehtusel leidis Tartu Ülikooli Spordihoones aset GP-sarja kolmas võistlus. Meistriliigas tulid üksikmängudes võitjateks Raul Must (Raul Must SK) ja Helis Pajuste (Raul Must SK).

Meeste üksikmängus alistas Must finaalis klubikaaslase Karl Kerti kolmes geimis 18:21, 21:14, 21:19. Naiste üksikmängus mängis Pajuste kahes geimis üles Ramona Üpruse (TÜASK) seisuga 21:15, 21:17.

Meeste paarsimängus tulid võitjateks Tauri Kilk/Robin Schmalz (Triiton/Tallinna Sulgpallikeskus), finaalis võitsid Kilk/Schmalz Robert Kaselat/Karl Kerti (Triiton/Raul Must SK) kahes geimis 21:16, 21:14. Naiste paarsimängus tõusid poodiumi kõrgeimale kohale Kertu Margus/Editha Schmalz (TÜASK/Tondiraba) võites esikoha kohtumises 21:18, 21:15 Lisa Berik/Emili Pärsimit (Triiton).

Segapaarismängud tasavägise finaali keerasid enda kasuks Kristjan Kaljurand/Helina Rüütel (TÜASK/Triiton) alistades seisuga 21:15, 17:21, 21:14 Raul Käsneri/Kati-Kreet Marrani (Triiton).

Esiliigas tuli meeste üksikmängus võitjaks Hannes Hani (Triiton) ja naistes Romili Vakk (Triiton). Meeste paarismängus said kuldmedalid enda kaela Erko Kasekamp/Teet Schmidt (Triiton/Veeriku), naiste paarsimängus võtsid esikoha Laura-Liis Kale/Liis Kiik (TSKeskus/Fookus). Segapaarismängus tunnistasid ainult võite Anton Berik/Lumikki Liias (Triiton).