fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2025
White Stripe Element

Selgusid U11-U17 vanuseklassi Eesti meistrid

21.11.2022

19.-20. november leidis Lenne Sulgpallikeskuses aset Eesti noorte meistrivõistlused, kus selgitati vanuseklassides U11-U17 välja parimad. Kolme kordseteks võitjateks tulid tänavu U-13 vanuseklassis Kaspar Sorge (TÜASK) ja Carmella Krislin Kruus (Triiton). U-17 vanuseklassis sai kolm kuldmedalit enda kaela Emilia Shapovalova (TÜASK).

U11 vanuseklass

Poiste üksikmängus saavutas esimese koha Taaniel Mehine (Veeriku) alistades finaalis seisuga 21:16, 21:7 Ilmari Asperki (TSKeskus). Poodiumi kolmandale astmele astus Hendrik Jekimov (TSKeskus).

Tüdrukute üksikmängus võitis tasavägises finaalkohtumises esikoha Margaret Lips (TSKeskus) võites finaalis seisuga 21:12, 16:21, 22:20 Mia-Liis Migurit (Veeriku). Pronksmedali sai kaela Eileen Pärsim (Triiton).

U13 vanuseklass

Poiste üksikmängus tuli Eesti meistriks Kaspar Sorge (TÜASK), teise koha saavutas Marten Põder (Triiton) jäädes finaalis Sorgele alla seisuga 16:21, 17:21. Pronksmedali võitis Koit Hallik (Triiton).

Tüdrukute üksikmängus võitis esikoha Carmella Krislin Kruus (Triiton) mängides finaalis üle Keidi Kaasma (Triiton) seisuga 21:18, 21:9. Pronksmedali sai enda kaela Ilona Roogsoo (Triiton).

Poiste paarismängus tulid esikohale Marten Põder/Kaspar Sorge võites finaalis Alexander Linnamägi/Karl Tiimani (Tondiraba) 21:5, 21:10 . Pronksmedalid võitsid Artur Aun/Rando Penner (Nõo SK).

Tüdrukute paarismängus tulid Eesti meistriteks Carmella Krislin Kruus/Ilona Roogsoo võites finaalis paari Keidi Kaasma/Grete-Liis Neemre (Triiton). Kolmanda koha saavutasid Ellen Mai Lassi/Marleen Lips  (TSKeskus).

Segapaarsimängus võitsid oma kolmandad kuldmedalis Kaspar Sorge/Carmella Krislin Kruus võites finaalis paari Marten Põder/Ilona Roogsoot 21:8, 21:12. Pronksmedali võitsid Iko Viik/Marleen Lips (TSKeskus).

U15 vanuseklass

Noormeeste üksikmängus astus poodiumi kõrgeimale astmele Marti Joost (Nõo SK), alistades finaalis Rasmus Roogsoo seisuga 21:13, 21:15. Kolmandaks tuli Priit Põder (Triiton).

Tütarlaste üksikmängus saavutas esimese koha Marija Paskotši (Raul Must SK), võites finaalis Lumikki Liiast (Triiton) seisuga 21:10, 21:15. Pronksmedali võitis Annabel Mutso (Triiton).

Noormeeste paarismängus tulid Eesti meistriteks Marti Joost/Rasmus Roogsoo, võites esikoha kohtumises seisuga 21:13, 21:10 Karl Mattias Pedai/Priit Põder kooslust. Pronksmedalid said kaela Arturi Asperk/Nikita Bezsonov (TSKeskus).

Tütarlaste paarismängus tulid esikohale Marija Paskotši/Lumikki Liias võites finaalis paari Kaisa Liis Lepp/Romili Vakk seisuga 21:15, 21:10. Pronksmedalid võitsid Grettel Luts/Kelli Muinast (Viimsi SK).

Segapaarismängus tulid Eesti meistriteks Rasmus Roogsoo/Lumikki Liias, teise koha said Marti Joost/Romili Vakk (Nõo SK/Triiton). Kolmanda koha saavutasid Priit Põder/Annabel Mutso.

U17 vanuseklass

Noormeeste üksikmängus tuli Eesti meistriks Andrei Schmidt (Triiton) alistades finaalis Rene Leemani (Raul Must SK) 21:15, 21:15. Kolmanda koha saavutas Siim Saarse (Pärnu SK).

Tütarlaste üksikmängus võitis kuldmedali Emilia Shapovalova (TÜASK), teise koha saavutas Laura-Liis Kale (TSKeskus). Poodiumi kolmandale astemele astus Heili Merisalu (Nõo SK).

Noormeeste paarismängus saavutasid esikoha Rene Leeman/Rasmus Talts (Raul Must SK), poodiumi teisele astemele tulid Karl Jonas Lõhmus/Andrei Schmidt (Triiton). Poodiumi lõpetasid Karl Aksel Männik/Siim Saarse (Nõo SK/Pärnu SK).

Tütarlaste paarismängus tulid Eesti meistriteks Heili Merisalu/Emilia Shapovalova, said vastaste loobumisvõidu tõttu finaalis võidu. Teise koha said Laura-Liis Kale/Karolina Pintšuk ja kolmandale astemele astusid Liispet Leemet/Annabel Mutso (Triiton).

Segapaarismängus võitsid esikoha Rasmus Talts/Emilia Shapovalova, teise koha said Andrei Schmidt/Heili Merisalu. Kolmanda koha võitsid Andre Martin Reins/Laura-Liis Kale (Raul Must SK/TSKeskus).

Suured tänud kõikidele vabatahtlikele ja Lenne Sulgpallikeskusele!

Võistluste tulemused saadaval siin.

Scroll to top