Tauri Kilk võitis ka Lätis kaks kuldmedalit

14.11.2022

Nädalavahetusel toimus Lätis juunioride Euroopa karikaetapp, kaks kuldmedalit sai enda kaela Tauri Kilk (Triiton).

Kilk alistas noormeeste üksikmänguskõik vastased väga kindlalt loovutamata geimigi vastastele, kõige rohkem punkte koguti kahe geimi peale kokku 23. Finaalist võitis Kilk India mängija Madhurr Dhingra 21:4, 21:17.

Noormeeste paarismängus saavutasid teise koha Andrei Schmidt/Hugo Themas (Triiton), finaalis tuli poistel vastu võtta 14:21, 17:21 kaotuse Inglismaa paarilit.

Neidude paarismängus saavutasid sarnaselt teisele paarimängu liigile Elisaveta Berik/Emili Pärsim (Triiton) teise koha. Finaalis tuli tunnistada Eesti paaril 18:21, 14:21 Rootsi paari paremust.

Segapaarismängus kindlustas kaksikvõidu endale Tauri Kilk koos Elisaveta Berikuga (Triiton), finaalis alistasid Kilk/Berik seisuga 21:18, 21:11 teise Eesti paari Schmidt/Pärsimi.