fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2025
White Stripe Element

Noorte GP-5 võitjad

24.10.2022

Nädalavaheutsel leidis taaskord Lenne Sulgpallikeskuses aset noote GP-sarja viies võistlus.

U-19 vanuseklass

Noormeeste üksimängus tuli viienda etapi võitjaks Rene Leeman (Raul Must SK), teise koha saavutas Kirilo Kolesnichenko (TSKeskus) ja poodiumi viimasele astmele astus Andre Martin Reins (Raul Must SK).

Neidude üksimängus sai esikoha Emila Špaovalova (TÜASK) , teiseks tuli Heili Merisalu (TÜASK) ja kolmanda koha saavutas Laura-Liis Kale (TSKeskus).

Noormeeste paarismängus tulid esikohale Rene Leeman/Rasmus Talts (Raul Must SK) ja teise koha saavutasid Chris-Robin Talts/Tregert Gustav Värv (Raul Must SK/TÜASK).

Neidude paarismängus jäid alistamatuks Heili Merisalu/Emilia Šapovalova (TÜASK), poodiumi teisele astmele astusid Annabel Rohtla/Meribel Rohtla (Triiton).

Segapaarismängus saavutasid esimese koha Rasmus Talts/Emilia Šapovalova, teise koha saavutasid Tregert Gustav Värv/Heili Merisalu.

U-17 vanuseklass

Poiste üksikmängus tuli esikohale Priit Põder (Triiton), teise koha saavutas Mattias Thomas Luhaväli (Raul Must SK).

Neidude üksikmängus saavutas esikoha Marija Paskotši (Raul Must SK), teisele kohale tuli Romili Vakk (Triiton).

Neidude paarismängus tulid esikohale Liispet Leemet/Annabel Mutso (Triiton), teise koha saavutasid Evaliisa Poola/Kadri Sepp (Raul Must SK/Tondiraba SK).

Segapaarismängus saavutasid esikoha Kirilo Kolesnichenko/Karolina Pintšuk (TSKeskus/TÜASK), teisele kohale tulid Priit Põder/Annabel Mutso (Triiton).

U-15 vanuseklass

Poiste üksikmängus tuli esikohale Karl Mattias Pedai (Triiton), teise koha saavutas Kaspar Sorge (TÜASK).

Tütarlaste üksikmängus tuli esimesel kohale Grettel Luts (Viimsi SK), teise koha saavutas Polina Kuzmina (TSKeskus).

Poiste paarismängus tulid esikohale Karl Mattias Pedai/Priit Põder (Triiton), teisele kohale tulid Marten Põder/Kaspar Sorge (Triiton/TÜASK).

Tütarlaste paarismängus saavutasid esimese koha Grettel Luts/Kelli Muinast (Viimsi SK), teisele kohale tulid Rosann Massur/Irmeli Rokka (Veeriku).

Seegapaarismängus võtsid esikoha endale Marten Põder/Romili Vakk (Triiton), teisele poodiumi astmele astusid Oskar Laanes/Kaisa Liis Lepp (Triiton).

Kõikide vanuseklasside tulemused nähtaval siin.

Scroll to top