Juunioride MM: Eesti 1-4 Rootsi

22.10.2022

Juunioride maailmameistrivõistlustel Hispaanias astus Eesti koondis võistkondlikul võistlusel viimast korda platsile, minnes vastamisi Rootsiga.

Kohtumine algas segapaarismänguga ja Eesti eest astusid platsile Tauri Kilk/Elisaveta Berik. Eesti paar alistas kolmes geimis Mio Molin/Sofia Strömvalli seisuga 15:21, 21:14, 21:17.

Noormeeste üksikmängus pidi vastase paremust tunnistama Mario Kirisma, kui kolme geimilises kohtumises jäi alla seisuga 16:21, 21:16, 18:21 Edvard Hylanderile.

Neidude üksikmängus pidi Marelle Salu tunnistama Elin Öhlingi paremust seisuga 16:21, 15:21.

Noormeeste paarismängus läksid platsile Andrei Schmidt/Hugo Themas, teisel pool võrku olid Victor Morskogen/Daniel Ström. Tasavägisest kohtumisest pidid Schmidt/Themas väljuma täna kaotajatena jäädes alla seisuga 21:18, 19:21, 18:21. Nõnda kindlustas Rootsi ka endale 21. koha.

Neidude paarismängus jäid Elisaveta Berik/Emili Pärsim alla Elin Öhlingule/Elin Rybergile seisuga 14:21, 10:21.

Antud matšiga lõppes Eesti koondise jaoks juunioride MM-i võistkondlik võistlus ja saavutati 22. koht. Individuaalturniiriga tehakse algus esmaspäeval 24. oktoobril.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.