White Stripe Element

Juunioride MM: Eesti 4-1 Ungari

20.10.2022

Täna õhul jätkusid juunioride MM-i kohamängud, Eesti kohtus Ungari koondisega.

Õhtust kohtumist alustati segapaarismänguga, kus platsile astusid Robin Schmalz/Marta Emili Teller, vastasteks olid neil Kean Gabor Kigyos/Nikol Szabina Vetor. Schmalz/Teller pidid vastu võtma kahe geimilise 15:21, 15:21 kaotuse.

Noormeeste üksikmängus läks pärast paari mängulist puhkust Tauri Kilk, minnes vastamisi Adam Konczoliga. Avageimi võitis Kilk kindlalt 21:9, kuid järgnevad geimid tulid palju keerulisemalt. Teise geimi võttis endale Konczol seisuga 21:17. Kolmandas geimis läks vaja lisapunkte, et selgitada võitja seekord keeras otsustavad punktid enda kasuks Kilk võites geimi 22:20. Sellega viigistas Eesti kohtumise.

Sarnaselt eelmisele mängule läks neidude üksikmängus Elisaveta Berikul samuti vaja kolme geimi, et üle mängida Petra Hart. Vägagi pingelise kohtumise võitis Berik 21:17, 23:25, 21:19 ja Eesti asus kohtumist juhtima.

Eestile kindlustasid täna võidu noormeeste paarismängus Andrei Schmidt/Hugo Themas alistades Zsombor Agai/Miklos Kis-Kasza 21:19, 21:17.

Viimases mängus mindi platsile neidude paarismängus, Kadi Ilves/Marta Emili Teller tõid kindla võidu Eestile Tekla Orosz/Zsofi Szagosi üle. Ilves/Teller alistasid Ungari paari seisuga 21:14, 21:13.

Homme läheb juunioride koondis vastamisi Rootsiga, kohtumine saab alguse 13:30 kaheksandal väljakul.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.