Võrumaa

White Stripe Element

Juunioride MM: Eesti 0-5 Tai

20.10.2022

Täna jätkati juunioride MM-il võistkondliku võistluse kohamängudega, Eesti läks vastamisi E-alagrupis kolmanda koha saanud Taiga. Eesti pidi vastu võtma kindla 5-0 kaotuse.

Noormeeste üksikmängus astus platsile Andrei Schmidt minnes vastamisi Adisak Prasertphetmaneega. Ava geimi võitis Tai pallur kindlalt 21:8, kuid teises geimis sai Schmidt paremini mängu. Paraku sellest ei piisanud ja vastu tuli võtta kaotus 8:21, 16:21.

Neidude üksikmängus oli võistlustules Emili Pärsim, kes läks vastamisi Sarunrak Vitidsarniga. Pärsim pidi tunistama Tai sulgpalluri kindlat paremust seisuga 7:21, 4:21.

Noormeeste paarismängus läksid platsile Hugo Themas/Andrei Schmidt, teisel pool võrku olid neil Peeratchai Sukphun/Pakkapon Teeraratsakul. Themas/Schmidt pidid vastu võtma 10:21, 10:21 kaotuse.

Neidude paarismängus kohtusid Kadi Ilves/Marta Emili Teller Thitiphon Klomyongi/Sirinad Pirabraniga. Sarnaselt eelnevatele mängudele kindlustas Tai paar siingi kindla võidu seisuga 21:6, 21:12.

Eesti-Tai viimases kohtumises läksid vastamisi Hugo Themas/Marelle Salu ja Apiluk Gaterahong/Fungfa Korpthammakit. Pärast 23 minutilist mängu pidid Themas/Salu vastu võtma 9:21, 9:21 kaotuse.

Täna õhtul kohtub Eesti juunioride koondis Sri Lanka – Ungari kohtumise kaotajaga.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.