Juunioride MM: Eesti 5-0 Norra

19.10.2022

Eile kohtus Eesti juunioride koondis F-alagrupi teises kohtumises Norraga, kust võeti kindel 5-0 võit.

Segapaarismängus alustasid Tauri Kilk/Elisaveta Berik kindlalt ja vastastele võimalust ei andnud. Esimese võidupunkti tõid nad Eestile seisuga 21:9, 21:13.

Teises mängus oli noormeeste üksikmängus võistlustules Mario Kirisma, minnes vastamisi Thomas Barthiga. Kolmegeimilise kohtumise võitis kindlalt siiski Kirisma alistades vastase seisuga 21:17, 15:21, 21:15.

Neidude üksikmängus astus Eesti eest platsile Marelle Salu, teisel pool võrku oli Katja Ellingsen. Selleski mängus läks vaja kolme geimi, kuid taas väljus võitjana Eesti mängija. Salu alistas Norra kolleegi 21:17, 15:21, 24:22. Selle võiduga kindlustas Eesti endale tänavuse MM-i esimese võidu.

Noormeeste paarismängus said Mario Kirisma/Robin Schmalz kindla võidu Norra paari Thomas Fjedheim/Mathias Ji Hong üle. 29 minutiga alistati Norra paar seisuga 21:15, 21:18.

5-0 võidu vormistasid Eestile eile Elisaveta Berik/Emili Pärsim võites 21:11, 21:7 seisuga Kristine Ødegårdstuen/Katja Ellingseni.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.