fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2025
White Stripe Element

GP-1 võitjad Raul Must ja Catlyn Kruus

11.10.2022

Nädalavahetusel selgitati välja GP-sarja avaetapi võitjad.

Meeste üksikmängus jätkas meistriliigas Eestis domineerimist Raul Must alistades finaalis 21:15, 21:15 Mario Kirisma (TSKeskus). Kolmandat kohta jäid jagama Tauri Kilk (Triiton) ja Robert Kasela (Triiton).

Esiliigas kindlustas endale esikoha Rasmus Roogsoo (Triiton) alistades finaalis Marti Joosti (Nõo SK) seisuga 21:18, 23:21.

Naiste üksikmängus võitis meistriliiga avaetappi ära Catlyn Kruus (Triiton) mängides finaalis üle Helis Pajuste (Raul Must SK) seisuga 23:21, 11:21, 21:15. Kolmanda koha saavutas Ramona Üprus (TÜASK).

Esiliigas astust poodiumi kõrgeimale kohale Liis Kiik (Fookus) alistades finaalis Meribel Rohtla (Triiton) seisuga 15:21, 22:20, 23:21. Kolmandat neljandat kohta jäid jagama Annabel Rohtla (Triiton) ja Romili Vakk (Triiton).

Meeste paarismängus saavutasid Mario Kirisma/Robin Schmalz (TSKeskus) esimese koha alistades esmalt poolfinaalis tandemi Kristjan Karjurand/Raul Käsner (TÜASK/Triiton) seisuga 17:21, 21:17, 21:13. Finaalis mängisid Kirisma/Schmalz üle Vahur Lukini/Karl Kivinurme (Tallinna Kalev) seisuga 21:12, 21:23, 21:15.

Esiliigas saavutasid esikoha Mehdi Farsimadan/Paphon Kasemvudhi võidu kindlustasid nad endale, kui alistasid 13:21, 21:15, 21:13 Marti Joosti/Rasmus Roogsoo.

Naiste paarismängus tulid võitjateks Ramona Üprus/Andra Mai Hoop (TÜASK), alistades finaalis Kertu Marguse/Editha Schmalzi 21:15, 21:14. Kolmandat kohta jäid jagama Kadi Ilves/Marta Emili Teller (TÜASK) ja Hannaliina Piho/Sale-Liis Teesalu (TÜASK).

Segapaarsimängus võtsid GP-1 võidu endaga koju Mihkel Talts/Kertu Margus (Triiton/TÜASK) mängides finaalis üle 16:21, 21:15, 21:19 Mikk Järveoja/Sale-Liis Teesalu (TÜASK). 3/4 kohta jäid jagama Mikk Õunmaa/Ramona Üprus (Triiton/TÜASK) ja Kristjan Kaljurand/Hannaliina Piho (TÜASK).

Võistluste tulemused saadaval siin.

Foto: Karli Saul/EOK

Scroll to top