U-15 EM: Marti Joost jõudis veerandfinaali

23.09.2022

Eile selgusid U-15 EM üksikmängude ja segapaarsimängu veerandfinalistid, täna selguvad teiste mängudeliikide veerandfinalistid.

Poiste üksikmängus mängis ennast veerandfinaali hea esitusega Marti Joost (Nõo SK). Eile lõunal alistas Joost soomlase Axel Grasi 15:21, 21:18, 21:14. Õhtuses kolmanda ringi kohtumises alistas Joost kolmes geimis 5/8 asetusega sakslase Leon Kaschura seisuga 21:14, 12:21, 21:15. Tänases veerandfinaalis kohtub eestlane 3/4 asetusega prantslase Arthur Tatranovaga. Teises ringis jäi pidama Rasmus Roogsoo (Triiton), jäädes 13:21, 13:21 alla rootslasele Adam Medinile.

Poiste paarismängus jõudsid kolmandasse ringi Joost/Roogsoo, kui alistasid Iisraeli paari 23:21, 21:13. Veerandfinaali pääsemiseks tuleb võita Taani paari Mikkel Eilersen Bouet/Fredrik Hinding.

Neidude üksikmängus pidi Maria Paskotši (Tondiraba) tunnistama taanlanna Sarah Jeppeseni paremust seisuga 16:21, 12:21.

Neidude paarismängus läksid Lumikki Liias/Maria Paskotši (Triiton/Tondiraba) vastamisi 3/4 asetusega Poola paari Aleksandra Wilczewska/Kaja Ziolkowskaga. Paraku tuli pärast korralikku lahingut Eesti paaril vastu võtta 21:19, 14:21, 15:21 kaotus.

Segapaarismängus pääsesid kolmandasse ringi Roogsoo/Liias pärast seda kui Horvaatia paar andis loobumisvõidu. Kolmandas ringis kaotati Türgi paarile Mert Seven/Zeynep Berre Ocaoglule 17:21, 14:21. Priit Põder/Annabel Mutso (Triiton) pidid teises ringis vastu võtma 14:21, 14:21 kaotuse esimest asetust omavalt Ukraina paarilt Vladyslav Kuninilt/Raiia Almalalhalt.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.