Tauri Kilk sai EM-il 5. koha

26.08.2022

Eile õhtul selgusid Serbias juunioride EM-i poolfinalistid, kahjuks tänavu Tauri Kilk poolfinaali ei jõudnud.

Kilk kohtus veerandfinaalis taanlase Jakob Houega, esimeses geimis juhtis taanlane intervalli ajaks 11:7. Kilk suutis küll vahe vähendada ühele punktile 11:12, kuid sellest ei piisanud ja avageimis tuli vastu võtta 15:21 kaotus. Teises geimi alguses oli Kilk domineerivam pool juhtides kohtumist 14:11, paraku sealt tegi Houe 5-punktilise spurdi ja asus geimi juhtima 16:14. Kilk suutis geimi veel viigistada seisul 18:18, kuid sellest ei piisanud ja eestlase jaoks lõppes EM kaotusega 15:21, 18:21. Kilk jäi jagama 5.-8. kohta.

Juunioride EM tulemused nähtaval siin ja otsepilt saadaval siin.