Tauri Kilk jõudis juunioride EM-il veerandfinaali

25.08.2022

Täna selgusid Serbias juunioride EM-i veerandfinalistid, õhtul algusega 18:00 selguvad poolfinalistid.

Noormeeste üksikmängus teist asetust omav Tauri Kilk näitas üksikmängu neljandas ringis kindlat mängu. Veerandfinaali pääsemiseks tuli eestlasel alistada Iirimaa mängija Matthew Cheung. 24. minutilise kohtumise võidu kindlustas Kilk endale seisuga 21:14, 21:11. Poolfinaali pääsemiseks tuleb Eesti juunioride esireketil alistada taanlane Jakob Houe, kohtumine leiab aset täna õhtul 18:00.

Noormeeste paarismängus võistlesid veerandfinaali pääsu eest Andrei Schmidt/Hugo Themas. Seekord jäi Eesti paaril natuke puudu ja tasavägises kohtumises tuli vastu võtta 18:21, 21:19, 14:21 kaotus Hispaania paarilt Ricardo Rettig/Rodrigo Sanjurjolt.

Juunioride EM tulemused nähtaval siin ja otsepilt saadaval siin.