Juunioride EM: Eesti 1-4 Tšehhi

18.08.2022

Täna sai alguse juunioride Euroopa meistrivõistluste võistkondlik võistlus. Eesti kohtus avamatšis Tšehhiga.

Eesti-Tšehhi mäng sai alguse noormeeste üksikmänguga, kui vastamisid läksid Tauri Kilk ja Dominik Kopriva. Tasavägise esimese geimi pööras geimi lõpus enda kasuks Tšehhi mängija võites 21:17. Teises geimis oli Kilk intervalliks kaotusseisus 3:11. Võimsat tagasitulekut sealt enam ei tulnud ja Kilk pidi tunnistama Kopriva paremust 17:21, 12:21.

Neidude üksikmängus pidi Marelle Salu vastu võtma kindla kaotuse jäädes 7:21, 5:21 alla Lucie Kurlovale.

Noormeeste paarismängus astusid platsile Mario Kirisma/Robin Schmalz ja Dominik Kopriva/Adam Sulc. Avageimi võtsid endale Kirisma/Scmalz seisuga 21:17, teises geimis suudeti kaks geimpalli päästa, kuid sellest ei piisanud ja võitja selgitamiseks läks vaja kolmandat geimi. Otsustavas geimis juhtisid intervalli ajaks Kirisma/Schmalz 11:8, paraku sellest ei piisanud ja vastu tuli võtta kaotus 21:17, 19:21, 16:21. Selle võiduga kindlustasd Tšehhi endale mängu üldvõidu.

Neidude paarismängus pidid pärast 20 minutilist mängu 8:21, 8:21 kaotuse Kadi Ilves/Marta Emili Teller. Segapaarismängus tõid lohutuspunkti Eestile Tauri Kilk/Elisaveta Berik alistades 26:24, 21:11 Adam Sulci/Klara Silhava.

Alagrupi teises mängus alistas Poola 4-1 Läti. Homme kohtub Eesti Lätiga kell 14:00.

Võistkondliku võistluse tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.