Kert ja Kruus on ühe mängu kaugusel põhiturniirist

15.06.2022

Täna algas Saksamaal Yonex Bonn International 2022 võistlus, mis kuulub Future Series kategooriasse.

Meeste üksikmängus sai kaks võitu kirja Karl Kert, kvalifikatsiooni avaringis alistas eestlane kindlalt kahes geimis India palluri Astitva Kale. Teises ringis läks Kert vastamisi prantslase Leo Van Hyseliga, antud kohtumises tuli rakendada suuremaid jõuvarusid. Kert alistas tasavägises esimeses geimi prantslase 23:21 ja teises geimi võttis võidu kindlamalt seisuga 21:15. Põhiturniirile pääsemiseks peab Kert jagu saama Malaisia mängijast Justin Hohst. Ragnar Sepp piirdus Saksamaal kvalifikatsiooni teise ringiga jäädes alla Sri Lanka mängijale Rasindu Hendahewale seisuga 6:21, 10:21.

Naiste üksikmängus jõudis ühe võidu kaugusele põhiturniirist Catlyn Kruus. Tänases ainsas kohtumises alistas Kruus Tšehhi mängija Katerina Mikelova seisuga 17:21, 21:16, 18:21. Pääsu põhiturniirile tagaks Kruus endale homme, kui tuleks kandalanna Eliana Zhangi vastu võit. Ramona Üprus pidi leppima ühe mänguga jäädes pingelises kohtumises napilt alla Hong Kongi mängijale Saloni Samirbhai Mehtale seisuga 16:21, 22:20, 17:21.

Homme alustavad põhiturniirilt võistlemist naispaaris Kruus/Üprus ja segapaaris Üprus/Hoareau.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siit.