Tauri Kilk jäi Taanis jagama 5. kohta

06.06.2022

Nädalavahetusel lõppes Taanis, Gentoftes kõrgetasemeline noorte vanuseklassi turniir Danish Junior Cup.

Eestit esindas ainsa mängijana Tauri Kilk võisteldes noormeeste üksikmängus. Kilk alustas võistlemist teisest ringis ja alistas esimeses kohtumises taanlase Sune Juul Orskovi 21:17, 21:13. Kolmandas ringis tuli taas vasta taanlane Daniel Roger, selles matšiski välju võitjana Kilk kindlustades veerandfinaali pääsu seisuga 22:20, 21:16. Poolfinaali ukse lõi eestlase ees kinni Peruu pallur Adriano Viale Aguirre. Tasavägises kohtumises läks võitja selgitamiseks vaja kolme geimi ja Kilk pidi vastu võtma kaotuse seisuga 21:17, 19:21, 17:21.