Kuuba ja Marran/Rüütel EM-il kolmandas ringis

26.04.2022

Täna selgitati Hispaanias, Madridis välja üksikmängudes kolmandasse ringi pääsejad ja alustati paarismängu võistlustega.

Naiste üksikmängus liikus pärast 37 minutilist kohtumist kolmandasse ringi Kristin Kuuba (BWF 49.) alistades kahes geimis Inglismaa mängija Abigail Holdeni (BWF 152.). Kohtumine lõppes seisuga 21:18, 21:17. Kolmandas ringis läheb Eesti esireket vastamisi Šotimaa mängija Kristy Gilmouriga (BWF 20.). Eelpool mainitud mäng leiab aset Eesti aja järgi 13:30 neljandal väljakul.

Naiste paarismängus alustasid Euroopa meistrivõistlusi edukalt Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel (BWF 52.). Esimeses kohtumises läksid eestlannad vastamisi Iirimaa paari Kate Frosti/Moya Ryaniga (BWF 79.). Kohtumise võitmiseks läks Eesti naispaaril vaja kolme geimi, kuid otsustavas geimis näidati kindlat ülekaalu, mäng võideti seisuga 21:18, 15:21, 21:5. Teises ringis minnakse vastamisi Taani paariga Maiken Fruergaard/Sara Thygeseniga (BWF 16.). Veerandfinalist selgitatakse välja homme 16:50 samuti neljandal väljakul.

Meeste paarismängus piirdusid esimese ringiga Kristjan Kaljurand/Raul Käsner (BWF 180.), esimeses ringis mindi vastamisi Norra tandemi Torjus Flaattenni/Vegard Rikheimiga (BWF 74.). Pärast 52 minutlist kohtumist tuli Kaljurand/Käsneril vastu võtta 20:22, 21:17, 14:21 kaotus.

Segapaarismängus pidid Oskar Männik/Ramona Üprus (BWF 444.) tunnistama vastaste paremust enda EM debüüdil. Esimeses mängus kohtuti kaheksandat paigutust omava paariga Callum Hemmin/Jessica Pughiga (BWF 50.) Inglismaa paar võttis kindla kahe geimilise võidu seisuga 21:10, 21:3.

Tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtav siin.