fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
White Stripe Element

Eesti seenioride meistrivõistluste medalistid

05.04.2022

Nädalavahetusel selgitati välja seenioride vanuseklasside Eesti meistrid.

35+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Mati Soo (Nõo SK)
  2. Martin Saarenkunnas (Tondiraba)
  3. Tanel Viirmann (Kiili SK)

Naiste üksikmäng

  1. Riina Täht (Võru SK)
  2. Siiri Rajamägi (TSKeskus)

Meeste paarismäng

  1. Vahur Lukin/Einar Veede (Tallinna Kalev/TÜASK)
  2. Sven Oja/Meelis Seppam (Kiili)
  3. Erik Marksoo/Mati Soo (Tondiraba/Nõo SK)

Naiste paarismäng

  1. Kätrin Lepp/Katre Siliksaar (Triiton)
  2. Külle Laidmäe/Mariliis Salumaa (Tallinna SK/Veeriku)
  3. Kaire Karindi/Riina Täht (TÜASK/Võru SK)

Segapaarismäng

  1. Vahur Lukin/Grete Talviste (Tallinna Kalev)
  2. Mati Soo/Riina Täht (Nõo SK/Võru SK)
  3. Martin Saarenkunnas/Jekaterina Burlakova (Tondiraba/Tallinna SK)

40+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Erik Marksoo (Tondiraba)
  2. Meelis Seppam
  3. Alar Voitka (Tondiraba)

Naiste üksikmäng

  1. Külle Laidmäe (Tallinna SK)
  2. Tiina Lell (Fookus)
  3. Merlin Kolk (Fookus)

Meeste paarismäng

  1. Siim Sarapuu/Indrek Tarto (Tallinna SK/Drive)
  2. Marco Helm/Tanel Tuvikene (Tondiraba/Triiton)
  3. Sinisha Nedic/Alar Voitka (Tondiraba)

Naiste paarismäng

  1. Kati Kraaving/Kairi Teeväli (Tallinna SK)
  2. Külli Eiche/Piret van de Runstraat-Kärt (Kiili/Tallinna SK)
  3. Irina Dogatko/Olga Voišnis (Ulsans)

Segapaarismäng

  1. Taimar Talts/Külli Eiche (Tallinna SK/Kiili)
  2. Raul Linnamägi/Külle Laidmäe (Tallinna SK)
  3. Aleksander Ledvanov/Natalja Ledvanova (Tondiraba)

45+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Heiki Sorge (TÜASK)
  2. Marek Jürgenson (Tondiraba)
  3. Indrek Luts (Tondiraba)

Naiste üksikmäng

  1. Inga Ohno (Pärnu SK)
  2. Kristel Kivi (Kuuse)
  3. Katrin Rahe (Fookus)

Meeste paarismäng

  1. Taimar Talts/Tanel Talts (Tallinna SK)
  2. Andres Hoop/Toomas Vallikivi (TÜASK/Tallinna SK)
  3. Indrek Luts/Reimo Rajasalu (Tondiraba/Triiton)

Naiste paarismäng

  1. Ülle Laasner/Mery Visnu (Valge Hani)
  2. Ingo Ohno/Piret Pärnmaa (Pärnu SK)
  3. Liia Kanne/Marika Piir (Asimuut)

Segapaarismäng

  1. Toomas Vallikivi/Triinu Tombak (Tallinna SK)
  2. Tanel Talts/Piret van de Runstraat-Kärt (Tallinna SK)
  3. Ainar Leppik/Liia Kanne (Tondiraba)

50+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Aare Luigas (Kiili)
  2. Kalle Aarma (Kiili)
  3. Sulev Hallik (Tondiraba)

Naiste üksikmäng

  1. Maria Alajõe (Tallinna SK)
  2. Ülle Laasner (Valge Hani)

Meeste paarismäng

  1. Eduard Greef/Vjatšeslav Judajev (Tallinna SK/Asimuut)
  2. Koit Kesamaa/Madis Müürsepp (Triiton)
  3. Kalle Aarma/Aleksander Matin (Kiili)

Segapaarismäng

  1. Andres Hoop/Maria Alajõe (TÜASK/Tallinna SK)
  2. Anti Sepp/Laila Põdra (Kiili/Tallinna SK)
  3. Sergej Jeremejev/Marika Piir (Asimuut)

55+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Urmas Leeman (Drive)
  2. Valeri Künnapu
  3. Robert Antropov (Rakvere)

Naiste üksikmäng

  1. Reet Vokk (Tondiraba)

Meeste paarsimäng

  1. Ian Schimanski/Margus Varres
  2. Sergej Jermejev/Leonid Sauh (Asimuut)
  3. Valeri Künnapu/Urmas Leeman (Drive)

Naiste paarismäng

  1. Terje Arak/Külle Kordemets (TÜASK/TalTech)
  2. Lea Mai Sepsivart/Reet Vokk (Tondiraba)
  3. Külli Muug/Kadri Tekko (Pärnu SK)

Segapaarismäng

  1. Urmas Leeman/Reet Vokk (Drive/Tondiraba)
  2. Rauno Kristel/Terje Arak (Tallinna SK/TÜASK)
  3. Rimantas Jurkuvenas/Külli Muug (Asimuut/Pärnu SK)

60+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Rauno Kristel (Tallinna SK)
  2. Udo Sulp (Triiton)
  3. Olav Reintam (Triiton)

Meeste paarismäng

  1. Peeter Ärmpalu/Jaan Valbet (Tallinna SK)
  2. Olav Reintam/Udo Sulp (Triiton)

65+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Peeter Ärmpalu (Tallinna SK)

Naiste üksikmäng

  1. Marika Lõhmus (Tallinna SK)

Meeste paarismäng

  1. Väino Stoltsen/Arne Võidula

70+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Väino Stoltsen
  2. Tõnu Tereping (Superseeniorid)

Meeste paarismäng

  1. Enn Levet/Tõnu Tereping (Superseeniorid)

75+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Jüri Veerits (Superseeniorid)

Meeste paarismäng

  1. Jaan Järvik/Jüri Veerits (Superseeniorid)

80+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Jaan Järvik

Palju õnne kõikdele medalivõitjatele!

Võistluste tulemused on nähtaval siin ja galerii saadaval siin.

Scroll to top